Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Двадцять чотири доби безперервного читання вірші. На фото Олександра Вако та Надія Симоненко
Двадцять чотири доби безперервного читання вірші. На фото Олександра Вако та Надія Симоненко

«Немало предки в цьому допоможуть»: Острозька академія завершила першу добу безперервного марафону читання віршів

10:50 08.06.2018
1243

Національний університет «Острозька академія» завершив першу добу Всеукраїнського марафону з безперервного читання поезії.

У п’ятницю, 8 червня, о 10:00 збігло 24 години, упродовж яких студенти НаУОА у межах всеукраїнського марафону безперервно читали поезію місцевих авторів минулого й сучасності. До читання було долучилося понад 200 спудеїв, а також професорсько-викладацький склад ВНЗ.

Марафон розпочали Віталій Максимчук і Вікторія Назарук, а завершували студенти факультету міжнародних відносин. Останнім з уст Надії Симоненко звучав твір Дем’яна Наливайка «На старожитній клейнод ясно світних та вельможних князів Острозьких».

Завершив читання в НаУОА рядок «Немало предки в цьому допоможуть».

Хоч це й збіг, але дуже пророчий, адже ми й справді провели цей захід, щоб покази історичну єдність культурно-літературної спадщини всього Острозького осередку в європейському контексті, – каже Руслана Каламаж, проректор НаУОА.


Студентська координаторка проекту Олександра Вако, передаючи естафету Переяслав-Хмельницькому національному університетові імені Григорія Сковороди наголосила, на неабиякій дружності студентів Острозької академії та побажала успіху колегам:

За час читання недоспано 86 400 секунд, випито 33 літри кави, з’їдено 10 кілограмів печива і вкладено величезну кількість наших зусиль і нашої любові. Ми дуже вдячні всім за те, що цілу добу ви спостерігали як встановлює рекорд Національний університет «Острозька академія». Зараз ми маємо честь передати естафету всеукраїнського марафону далі нашим колегам у Переяслав-Хмельницький національний університет імені Григорія Сковороди. Бажаємо вам удачі! – сказала, підбиваючи підсумки першої доби марафону Олександра Вако.


Коментарі
18 січня
Вчора
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин