Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії відкрили міжнародну виставку репортерських фотографій

11:42 06.06.2018
440

У науковій бібліотеці Острозької академії виставили 50 найкращих репортерських фотографій авторів зі всього світу.

У вівторок, 5 червня, у НаУОА відкрили виставку світлин, яка стала підсумком четвертого міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto Олександр Харват, фотограф й ініціатор демонстрації світлин, називає цю виставку однією з наймасштабніших серед подібних в Україні.«Нині фотожурналістика перейшла на нову віху розвитку, адже відмерла аналогова фотографія, і фотомистецтво з одного боку стало простішим – «цифра» дозволяє робити миттєві фотографії, а з іншого суттєво погіршилася якість репортерських світлин», – розповідає фотограф, організатор виставки Олександр Харват.

Загалом на конкурс фотографи з 29 країн світу подали майже 4500 тисячі фотографій, а в експозиції розміщено 50 найкращих світлин. За результатами конкурсу також видрукувано каталог-альбом світлин переможців.У межах конкурсу відбирали найкращі світлини в шести категоріях (гарячі новини; люди в новинах, портрет; повсякденне життя; спорт; мистецтво, розваги; природа, навколишнє середовище), назвавши найліпші одиночні знімки та серії фото.

Присутніх на відкритті виставки привітала Руслана Каламаж, проректор з навчально-виховної роботи НаУОА, яка переказала вітання від Ігоря Пасічника й наголосила, що Острозька академія завжди радо виставляє фотороботи, адже фотографія – це зафіксована мить історії.

«Певна, що кожен із вас відповідно до ієрархії цінностей зможе знайти певну фотографію, яка матиме відгук у душі», – каже Руслана Володимирівна.

Виставка репортерських світлин, яка діє в НаУОА – це своєрідний зріз життя в світі за останні два роки, адже до участі в конкурсі приймали саме світлини 2016–2017 років.

Олександр Харват наголошує, що цю виставку важливо відвідати і студентам-журналістам, і фотографам-любителям, аби побачити найкращі зразки світового фото.

Під час відкриття виставки організатори нагородили переможців конкурсу, вручивши сертифікати та медалі, а всі охочі могли оглянути експозицію та почути деякі секрети професійної майстерності від фотографів-професіоналів.
;
Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин