Футбол: «Кобра» розгромила суперника

03 Червня 2018, 20:30
4095

На стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбувся футбольний матч між командами АФФК «Кобра»  та  ФК «Острог1».

З рахунком 12:2 перемогла команда «Кобра» (м. Острог). Матч зіграли в неділю, 3 червня, у змаганнях чемпіонату району.

Символічним стало те, що перша гра чемпіонату збіглася зі святкуванням Дня міста.

«Я прийшов подивитись на гру. Наразі хворію.  А взагалі я сам граю за команду «Острог 1»», – розповів уболівальник Денис.

Упродовж першого тайму команда «Кобра» забила вісім голів. Цьому сприяли злагоджена гра футболістів і напрацьована техніка.

У другому таймі команда «Острог1» забила два голи, завдяки чому не завершила гру з нульовими показниками. Опісля «Кобра» забила ще три голи. І цим остаточно затвердила свою перемогу – 11:2.

Наступна гра  вже обласного чемпіонату  відбудеться в середу, 6 червня, у с. Вельбівно Острозького району.