Нове творче об’єднання: острозька співачка Дарина Клімчук анонсує пісню на слова Юрія Матвійчука

10 Липня 2024, 18:16
Дарина Клімчук 886
Дарина Клімчук

У мережі з’явився пресреліз нової пісні острозької виконавиці Дарини Клімчук.

Співачка виклала фрагмент пісні «Вуаль». Слова до композиції, яку Дарина Клімчук анонсувала ще в квітні, написав острозький поет Юрій Матвійчук, а музику – Юрій Садовий.

Район.Острог Дарина Клімчук розповіла, що Юрій Матвійчук написав вірш спеціально для нової пісні. «Мені хотілося романтичну композицію», – каже виконавиця.

«Я відгукнувся на прохання Дарини. Співпраця була цікавою, бо хотілося написати щось, що було б не схоже на інші мої тексти...», – додає Юрій Матвійчук.

Дарина Клімчук розповідає, що планує опублікувати нову композицію у двох форматах – аудіодоріжкою та як кліп для відеоплатформ.

Прем’єра пісні запланована вже на 24 липня.

Раніше Район.Острог розповідав, що Дарина Клімчук презентувала широкому загалу дебютну пісню «Горизонт». Над нею виконавиця працювала з уродженцем Острожчини Миколою Харковцем, який написав музику.

Також Дарина Клімчук переспівала відому композицію Олександра Пономарьова і створила жіночу версію пісні «Я тебе чекав» Вахтанга Вахтангішвілі і презентувала україномовну версію популярної пісні «НеАнгелів».

Своєю чергою Юрій Матвійчук відомий своєю творчою співпрацею з Оксаною Скороход, із якою поет підготував і оприлюднив декілька композицій.  Це лірична «Осінні валізи», «Я помолюсь», яка присвячена всім загиблим захисникам України загалом і Андрієві Лозюкові зокрема, а також патріотична «Українська весна» (виконують Оксана Скороход і учні Острозької школи мистецтв).

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024