15 юних острожан отримуватимуть стипендію міського голови

09 Липня 2024, 15:15
15 юних острожан отримуватимуть стипендію міського голови 600
15 юних острожан отримуватимуть стипендію міського голови

15 талановитих дітей з Острожчини отримають стипендію міського голови «Обдарованість».

З 1 вересня 2024 року по 31 серпня 2025 року школярі з різних куточків Острозької громади будуть отримувати стипендію в розмірі 500 грн на місяць. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Острозький міський голова Юрій Ягодка.

Цього року стипендіатами стали: 

  • талановиті діти у музичній, образотворчій, літературній та інших видах діяльності: Валерія Маєвська; Уляна Талащок; Зоряна Сьомак; Ярослав Кичалюк; Дарина Нех; Ольга Свинарчук.
  • талановиті діти у спорті: Ілона Таканова; Володимир Серенко; Кирило Тимчук.
  • талановиті діти, що реалізували знання, у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності: Валерія Курілова; Єлизавета Хоменчук; Максим Ліщук; Вадим Кавук; Евеліна Мазурик; Софія Кузьменко.

Стипендію Острозького міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді призначається на виконання Програми роботи з обдарованою молоддю громади на 2022-2025 роки, з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти громади і спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків, у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024