Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Альма-матер зібрала на зустріч випускників

16:20 02.06.2018
1944

До Острога зі всієї України й навіть із-поза її меж з’їхалися ті, що провели в стінах місцевого вишу неповторні студентські роки.

У суботу, 2 червня, в Острозькій академії відбулася зустріч випускників. Щоб побачити студентських друзів і викладачів, приїхали і ті, хто завершив навчання минулого року, і ті, хто вчився тут понад десятиріччя тому.

Гостей університету вже звично зустрічали привітні міми. Цьогоріч у студентському парку вперше діяла дитяча локація, адже на зустріч випускників зазвичай приїздять цілими сім’ями.
В аудиторіях університету відбулися зустрічі з ректором Ігорем Пасічником і професорсько-викладацьким складом.

«Частинку свого серця, частинку своєї душі я намагався віддати кожному з вас. Тепер, коли ви повертаєтеся, таке відчуття, наче ви поїхали в широкий світ, а зараз повернулися в альма-матер, до спільного бджолиного вулика», – сказав Ігор Пасічник, звертаючись до випускників.


Ректор університету розповів, про зміни, які відбулися у виші за останній час, зокрема про нові спеціальності й спеціалізації – національна безпека, громадське здоров’я, комп’ютерні технології, поділився планами щодо заснування спеціальності «медсестринство».

Йшлося також про перспективи добудови нового корпусу НаУОА, адже на першому поверсі сучасного центрального корпусу Ігор Демидович хоче заснувати перший в Україні музей вищої освіти.

«Знання – це не єдиний показник, який має Острозька академія. Ми ще намагалися прищеплювати вам високі моральні цінності. Я не ідеаліст, я дуже добре розумів, коли, зустрічаючись із вами, говорив, що ви маєте бути найкращими. Я знав, що ви підете в жорстоке суспільство, яке ламатиме вас. Я намагався посіяти у вас такі зерна, щоб ви будували Україну», – підсумовує ректор Ігор Демидович

Виходячи з аудиторії під гучні оплески, зворушений Ігор Пасічник потис руки своїм випускникам.

Пізніше відбувся благодійний аукціон на підтримку університету. Зокрема «з молотка» пішли футболка з логотипом НаУОА, срібний перстень Гальшки Острозької (його придбала перша в історії університету володарка титулу «Гальшка року»), ручка-паркер Василя Попелюшка. Окремими лотами було виставлено професорську мантію вишу, сертифікат на аналіз почерку від Сергія Гонгала, сертифікат на вікенд в Острозькій академії. За підсумками аукціону виручили майже 2000 гривень, які витратять на спортивний інвентар для студентів.

Крім того, діяли тематичні фотозони, святковий ярмарок, де продавали смаколики та речі з символікою НаУОА, спілкувалися.

Насамкінець усі охочі могли завітати на екскурсію університетом.
;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин