Після четвертого туру Чемпіонату Острожчини з футболу у турнірній таблиці нові лідери

13 Червня 2024, 11:48
Після четвертого туру Чемпіонату Острожчини з футболу у турнірній таблиці нові лідери 1081
Після четвертого туру Чемпіонату Острожчини з футболу у турнірній таблиці нові лідери

Триває Відкритий Чемпіонат Острозької громади з футболу сезону 2024 року, участь у якому бере вісім команд, у тому числі гості з Хмельниччини.

Минулими вихідними відбулися матчі четвертого туру. Після нього і в турнірній таблиці, і в рейтингу бомбардирів змінився лідер. Про це Район.Острог відомо з протоколів матчів.

Найбільше голів глядачі побачили в Острозі, де крупецький «Терен» приймав ФК «Мощаниця». Ні номінальні господарі, на гості не мали настрою програвати, тож бойова нічия 3:3. За клуб із Крупця забивали Василь Шомко, Володимир Худий і Віталій Кравчук. У складі мощаницької команди відзначилися Михайло Тишкун (дубль) і Сергій Панцюк.

П’ять голів, щоправда, більшість в одні ворота, забили в зустрічі «Крок» (Грозів) – ФК «Острог+» – 4:1. За грозівців по дублю оформили Дем’ян Чехолка і Дмитро Матвійчук. У складі міської команди відзначився Володимир Ліщук.

ФК «Розваж» поступився об’єднаній команді Вельбівного-Курган 0:2. За «Міраж» забили Вадим Чубик та Ілля Душнюк.

З рахунком 2:0 «НГУ 3043» (Нетішин) на виїзді обіграла бадівську «Ниву». За нацгвардійців двічі забив Дмитро Монах.

Після четвертого туру у турнірній таблиці з’явився одноосібний лідер, хоча конкуренція, як і раніше, максимально щільна. Отож, на першому місці з 9 очками «НГУ 3043» (Нетішин). Другу і тертю сходинки посідають ФК «Мощаниця» і «Терен» (Крупець) – по 7 очок. Грозівський «Крок» і «Міраж», маючи по 6 залікових пунктів, посідають 4 і 5 місця. ФК «Острог+» та бадівська «Нива» з 3 очками ділять 6–7 місця. ФК «Розваж», який має в запасі ще дві гри, наразі останній.

У гонці бомбардирів також з’явився одноосібний лідер – Дмитро Монах («НГУ 3024») – 7 голів. На другому місці Федір Очеретяний («Крок» (Грозів)) – 5 точних ударів. Дмитро Матвійчук, Дем’ян Чехолка (обидва «Крок») та Олександр Чутченко з ФК «Мощаниця» відзначилися по 3 рази. У Вадима Чубика та Василя Шомка по два забитих. Ще вісім футболістів відзначилися двома голами. У 16 гравців на рахунку по 1 голу.

Підсумки попередніх турів тут

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024