В Острозі відбудеться концерт класичної музики Назара Плиски-Пасічника та Ангеліни Даценюк

29 Травня 2018, 05:51
4643

В актовому залі Національного університету «Острозька академія» відбудеться концерт камерної музики Назара Плиски-Пасічника (скрипка) та Ангеліни Даценюк (фортепіано).

Усіх. хто любить класичну музику, запрошують послухати твори Й. Баха, Л. Бетховена, Ф. Шопена, Ф. Ліста та багатьох інших у вівторок, 29 травня, о 15:30. 

Місце проведення концерту - актова зала НаУОА.

1

 

Коментарі
29 Травня 2018, 09:55
Прізвище дівчинки ДАЦЕНЮК!!!!!!!!!!!!!!!!! На афіші це написано і в Острозі всі її знають. Чому ж ви вічно перекручуєте прізвища? Коли вже навчитесь поважати острожан і себе?
29 Травня 2018, 11:24
Ще скажіть хай Галина Максимчук у Фейсбуці виправить передерте у вас.
29 Травня 2018, 13:29
Це не передерте звідси. Галина Максимчук і написала це, але так як вона не журналістка то не знає, що кожен матеріал має мати авторство. Тому на цьому сайті жоден матеріал не підписаний. <br/>Все що написане в Район Острог, як правило, звідкись передерте Галиною Максимчук, інколи навіть без посилання на оригінал.
29 Травня 2018, 14:50
Театр одного актора? Так він теж починається з вішалки, тобто у цьому випадку з заголовка. Як мінімум він має бути грамотний. Цікавий заголовок - не прес-релізний, не в стилі радянської газети.
29 Травня 2018, 16:45
При чому актора, який соромиться своєї роботи. Нажаль, тут нічого не робиться грамотно, бо зробити грамотно, для цього треба час. А в погоні за наживою, кількість важливіша за якість.
29 Травня 2018, 16:54
Ласкаво прошу в команду, щоб попрацювати якісно, НАВЧИТИ, а заразом і збагатитися. Завжди відкриті до діалогу. Контакти на сайті.<br/>Гарного дня!
29 Травня 2018, 17:04
Як можна навчити людей, які самі не хочуть вчитися елементарно, не перечитували й не перечитують свої ж тексти?