Нам належить ця земля: в Острозі провели благодійний музичний батл

09 Червня 2024, 19:00
Нам належить ця земля: в Острозі провели благодійний музичний батл ФОТО, ВІДЕО 1936
Нам належить ця земля: в Острозі провели благодійний музичний батл

Творчі  колективи «Ostroh Band» і  «Вечірня школа» провели благодійний музичний батл, під час якого збирали кошти на потреби острожанина-військовослужбовця. 

Захід відбувся в неділю, 9 червня, у Культурному барбакані.

Розпочав захід ведучий Юрій Матвійчук. Він зазначив, що нині в Острозі, ба більше – у Рівненській області, уперше проводять музичний батл. Особливість цієї події ще й у тому, що музична подія – благодійна.

Також Юрій Матвійчук коротко анонсував, що батл складатиметься з трьох раундів, після кожного з яких глядачі «голосуватиму» за кращого грошима.

«Вечірня школа»
«Вечірня школа»

«Ostroh Band»
«Ostroh Band»

Стартовим був  раунд під кодовою назвою «Візитівка». «Вечірня школа» розпочала піснею «Щоб не плакать, я сміялась» на слова Лесі Українки і власну музику. Те, що колектив пише музику до відомих творів і є візитівкою. Своєю чергою «Ostroh Band» представив інструментальну композицію «Bad gays», яка, за словами Олександра Гефтера, відображає характер музикантів-гуртівців, які до того ж викладачі ОШМ, особливо під час літніх канікул.

У другому раунді «Вітання» у виконанні батлістів звучало по дві композиції. Так само було й у завершальній фінальній частині.

Після кожного раунду глядачі «оцінювали» виступи, кладучи кошти у спеціальні скриньки.

Підрахунок коштів
Підрахунок коштів

Ще більше відео виступів на ютуб-каналі Район.Острог.

Крім виступу-змагання, директорка ОШМ Наталія Балаушко провела аукціон, на який виставила єдиний унікальний банер-оголошення про батл. Його викупила острозька виконавиця Дарина Клімчук, відразу ж повернувши історичний плакат Наталії Петрівні.

Прикінцева пісня
Прикінцева пісня

Завершився захід спільним виконанням композиції «Рядок з автобіографії» («Мої предки були не вбогі») на слова Оксани Забужко. Прикінцевими словами композиції був рядок-гасло «Нам належить ця земля».

До речі, у батлі перемогла дружба. А всі зібрані кошти артисти передадуть на потреби Української армії.

У складі «Вечірньої школи виступали»: Наталія Балаушко, Оксана Скороход, Оксана Ситницька, Юлія Хмарук, Тарас Хмарук. Склад «Ostroh Band»: Сергій Бережнюк, Наталія Галюк, Юлія Гефтер та Олександр Гефтер. Із обома колективами на ударних грав Анатолій Хеленюк.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024