В Острозі з благодійним концертом виступила заслужена артистка України Олена Білоконь

26 Травня 2024, 15:59
В Острозі з благодійним концертом виступила заслужена артистка України Олена Білоконь ФОТО, ВІДЕО 2380
В Острозі з благодійним концертом виступила заслужена артистка України Олена Білоконь

В Острозі відбувся благодійний концерт за участі заслуженої артистки Олени Білоконь та місцевих співаків Тетяни Поліщук і Юрія Момотюка.

Захід провели просто неба в п’ятницю, 24 травня, на майданчику перед центральним універмагом, аби долучитися до благодійного концерту могли всі охочі.

Розпочала Олена Білоконь концерт піснею «Дай, Боже, сили нам перемогти». Відразу після цього з вітальним словом від острожан звернулася директорка ЦКДТ Тетяна Довга, яка дякувала гості за приїзд. «Дякуємо, що робите таку благородну справу, за те, що організовуєте благодійні концерти. Ваші пісні надихають і ведуть до перемоги», – зауважила пані Тетяна.

«Сьогодні той час, коли ми маємо підтримувати наших синів і доньок – Збройні сили України. Народ сьогодні – тил і опора для них. Попри всі болі, розпачі, печалі і втрати ми маємо єднатися, триматися, зберігати в собі духовність заради нашої країни і майбутнього наших дітей», – сказала Олена Білоконь.

Також артистка розповіла, що розпочала низку благодійних концертів два роки тому – 20 червня 2022 року. Тоді вона проїхала 13 областей, а згодом тур став міжнародним.

 Того ж літа Олена Білоконь уперше побувала в Острозі

Тепер артистка знову мандрує містами України, аби зібрати кошти на РЕБ для третього батальйону прикордонників «Помста». «Коли бачиш, що діється, іноді нападає розпач… Але ми не маємо падати на коліна принаймні заради тих, кого ми вже втратили…», – сказала Олена Білоконь.

Після цих слів звучала одна з її дуже відомих композицій «Журавлі». Крім того, цю пісню Олена Білоконь згодом виконувала і з острозькою артисткою Тетяною Поліщук.

Крім того, Олена Білоконь допрем’єрно презентувала острожанам композицію «Батькові черешні», а в дуеті з острожанином Юрієм Момотюком уперше разом наживо виконали пісню «Брат і сестра».

Тетяна Поліщук і Юрій Момотюк також виступали сольно.

Крім власне концерту, того дня в центрі діяв благодійний мініярмарок – вироби майстринь (намиста, ляльки-мотанки, вироби декоративно-прикладного мистецтва) реалізовував Інтернет-магазин «Шпилька», а господині з Грем’ячого (волонтерська кухня «Материнське серце») привезли розмаїті смаколики.

«Шпилька» наярмаркувала 3700 гривень, а гості з Грем'ячого вторгували 600 гривень ці кошти також передадуть на виготовлення маскувальних сіток.

За підсумками благодійного заходу вдалося зібрати майже 15 тисяч гривень. 11 4000 гривень передали для фонду імені Олени Білоконь – цю суму долучать до оголошеного збору на засоби РЕБ для прикордонників. Залишок коштів (понад 3 тисячі гривень) спрямували до ЦКДТ Острога, де місцеві волонтерки плетуть маскувальні сітки, за них придбають спеціальну тканину актуальних відтінків.

Благодійний концерт Олени Білоконь в Острозі організували відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради (в.о. начальника Олена Феленюк), ЦКДТ (Тетяна Довга) за сприяння міського голови Юрія Ягодки.

«Концерт в Острозі був дуже затишним, прийшло чимало людей. До мене підходило багато військових і дітей, які дарували квіти і пригощали цукерками. Це було дуже зворушливо. Дякую всім, хто долучився!» – прокоментувала Олена Білоконь.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024