Юна острожанка виборола два перших місця в усеукраїнському мистецькому конкурсі

11 Травня 2024, 17:48
Юна острожанка виборола два перших місця в усеукраїнському мистецькому конкурсі 972
Юна острожанка виборола два перших місця в усеукраїнському мистецькому конкурсі

Ольга Свинарчук, юна співачка з Острога, стала переможницею ІV Всеукраїнського творчого фестивалю «Єврофест-2024».

Дистанційне творче змагання провели 9–10 травня  з нагоди Дня Європи. У шести конкурсних номінаціях фестивалю взяло участь майже 1500 учасників із різних регіонів України. 

У межах Всеукраїнського європейського фестивалю відбулись конкурси для молоді в номінаціях «Нова формація», «Euro Ethnіс Dance», «Голос України в Європі», «Україна – європейська держава. Можливості України в ЄС», «Будуємо європейське майбутнє», «Україна – ЄС. Сьогодення і майбутнє».

Саме в номінації «Голос України в Європі» тріумфувала Ольга Свинарчук. Юнка виборола 1 місце в індивідуальні номінації з піснею «Я – Україна». Також 1 місце острожанка виборола у дуеті з Мар’яною Кучерук.

Співачки представляли Будинок дитячої творчості Нетішинської міської ради, де займаються під керівництвом Ольги Дьячиної.

Організаторами фестивалю були Мiнiстерство освiти i науки України, департамент освiти i науки Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї, Український державний центр позашкiльної освiти, Мiжнародна асоцiацiя позашкiльної освiти, комунальний позашкiльний навчальний заклад «Кiровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчостi та молодiжне  громадське об’єднання «Центр».

Коментар
23/06/2024 Неділя
23.06.2024
22.06.2024
21.06.2024