Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Леонід Якобчук презентував нову книгу про своє життя

12:22 20.05.2018
235

Почесний доктор теології та професор кафедри релігієзнавства НаУОА Леонід Якобчук презентував у Національному університеті «Острозька академія» свою нову книгу.

Презентація книги «Стежка мого життя», присвяченої пам’яті коханої дружини автора Яніни і її батьків – Остапа і Віліти Якобчуків, відбулася в четвер, 17 травня.

У книзі пан Леонід розповідає про сторінки свого життєпису – спогади з дитинства, еміграцію за кордон, період свого становлення, сім’ю тощо.

Я розповім у цій книжці про моїх батьків і про моє село, про Яніну і її батьків, сестер і братів, про моє життя у Вільнюсі і переїзд до Польщі разом з молодою дружиною і її родиною. Про місто Гдиню, де народився наш первісток Ярослав. Про те, як надійшло запрошення від мого брата Кирила приїхати до нього в Арґентину і наше нелегке життя у цій країні. Закордон має свої приваби для грошовитих туристів. Але він не жалує молоде подружжя вчителів біології та математики, яке до того ж не володіє еспанською мовою нової країни, – розповідає у книзі професор Леонід Якобчук.


Нагадаємо, що професор Леонід Якобчук родом із Рівненщини, закінчив Педагогічний університет у Литві, оскільки до київських вищих навчальних закладів не вступив через відсутність партійного квитка. Згодом переїхав до Польщі, а звідти — до Аргентини. У Південній Америці ця багатогранна людина опанувала професію ювеліра. Проте на цьому пошуки Леонідом Якобчуком свого життєвого шляху не закінчилися. Переїхавши до США, він працював при церкві, був ведучим радіопередачі для молоді України. Ось минуло уже понад сорок років його перебування в Сполучених Штатах Америки, а знайшов своє призначення Леонід Якобчук саме на педагогічній ниві. Він був вчителем у недільних школах, зараз викладає християнську етику у духовних семінаріях Києва, Львова, Івано-Франківська, Рівного та Дніпропетровська, а також у низці біблійних шкіл США та Канади. Упродовж останніх 15 років редагує християнську сторінку в журналі «Бористен» (США) разом із журналістом Левком Хмельковським, має у своєму доробку чотири книги, присвячених теологічній проблематиці. В Острозькій академії Леонід Якобчук уже понад двадцять років поспіль викладає такі предмети, як «Християнська етика», «Біблія і культурний феномен» та «Біблійна антропологія».

Олексій Костюченко

;
Коментарі
15 серпня
Сьогодні
Вчора
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
08.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин