Актор Михайло Жонін зібрав в Острозі понад 30 тисяч гривень для українських бійців

22 Квітня 2024, 15:00
Актор Михайло Жонін зібрав в Острозі понад 30 тисяч гривень для українських бійців 2150
Актор Михайло Жонін зібрав в Острозі понад 30 тисяч гривень для українських бійців

В Острозі відбувся благодійний ярмарок за участі актора театру, кіно й дубляжу Михайла Жоніна.

У неділю, 21 квітня, навпроти центрально універмагу охочі не тільки могли придбати солодощі, сувеніри, сфотографуватися й поспілкуватися з артистом, а й долучитися до благодійності на потреби Української армії.

«Михайло Жонін почав гастролювати містами України задля допомоги ЗСУ ще влітку минуло року. Одного разу моя наставниця, проректорка МЕГУ ім. Степана Дем'янчука, а тепер колега по волонтерському руху Наталія Терновик запросила мене приєднатися до такого заходу в Шепетівці. На жаль, я тоді перебувала за кордоном і не змогла. Але залишилася «на олівці» в Наталії Анатоліївни. Тож коли Жонін вирушав у нову поїздку на захід України, вона запропонувала провести ярмарок і в Острозі», – ділиться подробицями організаторка, острозька волонтерка Дарина Клімчук.

Артист завітав до Острога зі своєю командою, до організації добродійної справи також долучилися сім’ї Шевчуків і Хохлічів.

Як це було: В Острозі ярмаркували з актором театру й кіно Михайлом Жоніним

Пробувши в місті майже п’ять годин, команда Михайла Жоніна змогла зібрати 33 тисячі гривень. Кошти спрямують на потреби захисників України, а точніше, аби придбати тепловізор для 37 бригади.

Михайло Жонін під час ярмарку
Михайло Жонін під час ярмарку

В окрему казну свій виторг зі смаколиків і сувенірів ручної роботи склали юні острозькі волонтери Микола Хохліч і Софія Шевчук. Їм вдалося зібрати майже 13 тисяч гривень. Ці кошти теж спрямують на допомогу ЗСУ. Куди саме, Район.Острог розповість згодом, коли волонтери визначаться з напрямами.

Організовувала захід в Острозі Дарина Клімчук за підтримки Центру культури, дозвілля та туризму виконкому Острозької місткої ради. Обладнати місце для благодійного ярмарку допомогли власники магазину одягу, а про обід учасників благодійного заходу подбав відпочинковий комплекс «Обуховські», який працює в, так би мовити, тестовому режимі напередодні відкриття закладу харчування

Організаторка Дарина Клімчук і Михайло Жонін
Організаторка Дарина Клімчук і Михайло Жонін

Коментар
20/05/2024 Неділя
19.05.2024
18.05.2024