В Острозі ярмаркували з актором театру й кіно Михайлом Жоніним

21 Квітня 2024, 13:28
В Острозі ярмаркували з актором театру й кіно Михайлом Жоніним ФОТОРЕПОРТАЖ 7937
В Острозі ярмаркували з актором театру й кіно Михайлом Жоніним

Недільний ранок в Острозі людний не тільки через базарний день. Нині в центрі міста ще й благодійний ярмарок за участі відомого актора театру й кіно Михайла Жоніна.

Захід відбувся 21 квітня й тривав упродовж першої половини дня.

Ще до початку дійства родини Хохлічів і Шевчуків розгорнули свій намет зі смаколиками. За прилавком юні волонтери, які вже не вперше проводять такі благодійні заходи.

Артист запізнюється. Люди жваво підходять за тістечками – домашніми, крафтовими; також купують брелоки ручної роботи, намиста, прикраси у волосся.

Згодом з’являється Жонін. Навпроти центрального універмагу, де й проводять ярмарок, з’являється ще одна розкладка для благодійних торгів. Там є ляльки, сувеніри, прапорці, герби, патріотичні підставки тощо – на різний смак і гаманець.

Окремо розміщують стен-виставку шевронів Української армії. Під нею – металева скринька. Туди збиратимуть благодійні внески.

«Ви прийшли сюди фотографуватися, а я – збирати гроші для хлопців. Спочатку гроші в скриньку, тоді підходьте», – проговорює «правила» Михайло Жонін.

Мінімальна «такса» за фото – 50 гривень, більше – за покликом серця.

Люди жваво підходять, більшість кладе кошти, не сперечаючись. Тут багато фанатів Жоніна. Значна частина острожан і гостей міста кажуть, що знають актора  за виконанням ролі капітана поліції Ігоря Гнізділова в серіалі «Пес». Серед охочих зробити пам’ятні фото є різні люди – від малят на маминих руках до сивочолих.

Є й ті, хто підготувався і прийшов на зустріч із роздрукованим портретом Жоніна. Актор залюбки залишає автографи, неодмінно підписує з ім’ям.

Ярмарок благодійний. Але актор і його команда роблять виняток для людей у формі. Ба більше, Жонін дуже тепло зустрічає військових – обіймає, тисне руки. Одним із першим до знаменитості підходить чоловік у камуфляжі, потім ще повертається, щось розповідає…. Зрештою, знімає і дарує шеврон. Його звуть Андрій, військовослужбовець 710 бригади (розміновувачі). Каже, що мав невеликий перепочинок, але вже сьогодні повертається на службу.

Андрій додає: коли бачить, що тил підтримує, робить благодійні заходи для армії, відчуває приплив сил і ще більше бажання боротися.

Михайло Жонін в Острозі «працює обличчям» майже п’ять годин. По обіді має ще такий же захід у Рівному.

Каже: хотів би побачити місто, яке справило на нього враження. Емоції різні. Острог гарний, а острожани… не всі…

Коментар
20/05/2024 Неділя
19.05.2024
18.05.2024