Молилися за процвітання Острозької академії

12 Квітня 2024, 17:45
Молилися за процвітання Острозької академії 434
Молилися за процвітання Острозької академії

12 квітня 1994 року президент Леонід Кравчук підписав указ «Про утворення Острозького колегіуму». Цей день уважають датою відновлення славнозвісного вишу.

У п'ятницю, 12 березня, з нагоди 30-річного ювілею Острозької академії відбулася низка урочистих заходів. Розпочався день святковим молебнем у Студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького. Богослужіння провів настоятель храму Василь Жуковський. Участь узяли студенти й професорсько-викладацький склад на чолі з ректором Ігорем Пасічником, проректорами Русланою Каламаж, Дмитром Шевчуком, очільниками кафедр.

«З0 років тому постала з тривалого небуття Острозька академія, щоб  продовжити справу своєї славної попередниці ¬– Острозької академії 16-17 століття в галузі, освіти, духовності і моралі. За 30 років Острозька академія такий пройшла шлях, який інші університети проходять упродовж століть.
Академія стала загально визнаним всеукраїнським осередком професійної освіти, духовності і моралі дітей і молоді.
Подякуємо Богу і людям за Острозьку академію і побажаємо ректору, викладачам, співробітникам і студентам подальших успіхів у спільній праці заради особистісного розвитку, розвитку Острозької академії та розбудови Української Держави, її захисту від внутрішніх і зовнішніх, близьких і далеких ворогів і фальшивих друзів», – сказав Василь Жуковський.

 

Детальніше про історію вишу тут: 

30 років тому відродили Острозьку академію

Фото Василя ПЕТРУКА

Коментар
20/05/2024 Неділя
19.05.2024
18.05.2024