Острозькі держслужбовці стали призерами турніру з баскетболу

16 Травня 2018, 09:49
4059

Острозька каманда посіла третє місце на змагання з баскетболу в рамках Обласної спартакіади державних службовців.

Турнір відбувся у неділю, 13 травня, у Рівному. Про це йдеться на сторінці Острозької райдержадміністрацї у Facebook.

У змаганнях взяли участь дев'ять команд районів та міст обласного значення. Спортивний колектив Острозької райдержадміністрації у груповому етапі впевнено переміг команди Здолбунівського району та міста Вараш.

У фіналі острожани поступилися Сарненській РДА (25-30) та перемогли збірну Рівненської облдержадміністрації (26-23). А наші суперники зіграли між собою з рахунком 19-14 на користь ОДА. І лише за різницею м'ячів визначили переможців та призерів.

Команда Острозької РДА посіла третє місце і стала бронзовим призером турніру. Крім того, на урочистому відкритті був присутній легенда рівненського та українського баскетболу, дворазовий переможець Єврокубку у складі іспанської «Валенсії» Сергій Ліщук.