В Острозькому військовому ліцеї відбувся День відкритих дверей

02 Квітня 2024, 16:24
В Острозькому військовому ліцеї відбуся День відкритих дверей 866
В Острозькому військовому ліцеї відбуся День відкритих дверей

Випускники та їхні батьки з’їхалися з різних регіонів України в Обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою міста Острог, щоб ознайомитись з умовами навчання у закладі. 

 День відкритих дверей відбувся у неділю, 31 березня. Про це інформують на фейсбук-сторінці ліцею. 

Відкрив зустріч начальник ліцею Ігор Приступа. Він привітав гостей і подякував їм за зацікавленість подією й за бажання зробити свідомий вибір закладу, в якому сьогоднішні дев’ятикласники зможуть здобути освіту військового профілю одночасно зі здобуттям повної загальної середньої освіти. 

«Сьогодні ми всі переконалися, що без потужної та професійної армії не зможемо мати майбутнього як країна. Також очевидно, що основу системи безпеки мають складати професійні військові, а щоб такими стати потрібно вчитися… і не один рік. Для ваших дітей ліцей може стати першою ланкою в здобутті майбутньої професії військовослужбовця», – зауважив Ігор Приступа.

Про умови вступу та особливості вступної кампанії 2024 року розповів відповідальний секретар приймальної комісії Ігор Тимощук.

Після загальних зборів усім гостям провели екскурсію на різних локаціях: навчальному та спальному корпусах, мультимедійному тирі, спортивному комплексі, їдальні ліцею. 

Найбільшу зацікавленість серед локацій викликав мультимедійний тир та спеціальний простір, облаштований для навчання керування дронами, адже тут всі охочі мали можливість постріляти, спробувати за допомогою стимуляторів покерувати дронами та навіть запустити їх у політ.

Прийом документів для вступу триватиме з 1 травня по 21 червня 2024 року.

 

Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024