У Рівному попрощались із захисником Віталієм Цибульським, який навчався в Острозькій академії

02 Квітня 2024, 13:30
Віталій Цибульський 813
Віталій Цибульський

У Рівному провели в останню дорогу захисника Віталія Цибульського. До війни він навчався в Острозькій академії.

Поховали бійця 2 квітня у Рівному після 9 місяців очікування. По це пишуть у пресслужбі Рівненської міськради. 

Віталій народився 6 жовтня 1984 року в селі Орехово Приморського краю колишнього СРСР у сім'ї військовослужбовця та виховательки. У 1993 році він разом з родиною переїхав до міста Рівне.

Віталій був захоплений природою. У молоді роки він активно працював у Рівненській екологічній школі Палацу дітей та молоді, а також захоплювався музикою, грав у місцевих рок-гуртах на ударних установках. Брав участь у різних всеукраїнських фестивалях рок-музики.

З 2007 по 2018 рік Віталій проживав та працював у Чеській Республіці. Повернення на Батьківщину та зміна його світогляду стали наслідком російської агресії проти України у 2014 році.

У 2019 році Віталій вирішив продовжити свою освіту та вступив до Національного університету «Острозька академія» на факультет «Громадське здоров'я», але через війну не зміг закінчити університет. Віталій пішов до Збройних Сил України.

«У січні 2023 року його поранило, мав множинні вогнепальні осколкові поранення, але це не стало на заваді до продовження боротьби. І одразу після лікування на початку березня 2023 Віталій повернувся до свого підрозділу. Завдяки знанням з Острозької академії та «болючій практиці», отриманій на полі бою, Віталік рятував життя та допомагав побратимам не тільки зброєю», – розповіла мама захисника Галина. 

13 червня 2023 року Віталій загинув, виконуючи свої військові обов'язки на Луганському напрямку.

«Віталій – приклад мужнього й гідного воїна, який назавжди житиме в наших серцях і пам’яті! Сумуємо й висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять, вічна шана і вдячність Герою-захиснику України Віталію Цибульському», – пишуть на сторінці Острозької академії. 

 
 
 
Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024