Гравці ФК «Вельбівно» на передсезонному турнірі Рівненського району вибороли дві індивідуальні нагороди

01 Квітня 2024, 16:30
Гравці ФК «Вельбівно» на передсезонному турнірі Рівненського району вибороли дві індивідуальні нагороди 569
Гравці ФК «Вельбівно» на передсезонному турнірі Рівненського району вибороли дві індивідуальні нагороди

Завершився Відкритий зимовий турнір Рівненського району з футболу «Разом до перемоги».

У змаганнях, які тривали щовихідних упродовж березня і мали статус передсезонних, брало участь дев’ять команд, що представляють різні ліги районної першості. З-поміж інших змагався і ФК «Кунів-Вельбівно» з Острозької громади. Про це Район.Острог повідомили представники команди.

Упродовж турніру ФК «Кунів-Вельбівно» здобув чотири перемоги, дві гри звів до нічиєї, а також зазнав двох поразок. Зокрема, в останньому турі вельбівців, які впродовж турніру постійно претендували на медалі, засмутив ФК «Симонів» – 0:2. Поразка від команди з Гощанщини стала вирішальною і ФК «Кунів-Вельбівно» фінішував на почесному четвертому місці.

Золоті нагороди турніру виборов ФК «Симонів». На другому місці ФК «Новожуків», а бронзу завоював ще один представник Гощанщини – «Калина» (Бугрин).

Попри відсутність командних нагород, вельбівці завоювали дві індивідуальні відзнаки. Миколу Кондрашина організатори визнали найкращим воротарем турніру. А острожанин Сергій Непомнящий став найкращим бомбардиром першості. Форвард забив 10 голів.

 

Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024