В Острозькому замку відкриють виставку «210» до дня народження Тараса Шевченка

З нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка в Острозькому замку презентують виставку «210».
Захід-відкриття розпочнеться 8 березня о 10:00. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Державного історико-культурного заповідника Острога.
Виставковий проєкт «210» присвячено життю та творчості великого поета, мислителя та художника Тараса Шевченка. Усі експонати – з колекції Державного історико-культурного заповідника міста Острога.
Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з оригінальними творами, пов'язаними з життям та творчістю Кобзаря.
На виставці представлять художні роботи Василя Лопати, Олександра Панченка, Василя Касіяна, Софії Караффа-Корбут, Лідії Спаської, Івана Гончара та багато ін.
На виставці презентують частину ілюстрованих «Кобзарів» з колекції заповідника, найстаріше видання з яких датоване 1929 роком.