В Острозі судили чоловіка, який поцупив в «Аврорі» навушники за 300 гривень

11 Лютого 2024, 14:30
В Острозі судили чоловіка, який поцупив в «Аврорі» навушники за 300 гривень 1422
В Острозі судили чоловіка, який поцупив в «Аврорі» навушники за 300 гривень

В Острозькому районному суді судили чоловіка, який в приміщенні торгівельної зали магазину «Аврора» вкрав навушники марки «Wireless sport TWS5» за 290 гривень. 

Інцидент трапився 10 грудня 2023 року о 10:32. Про це йдеться в матеріалах справи на сайті Єдиного реєстру судових рішень. 

Перебуваючи в приміщенні торгівельної зали магазину «Аврора», який розташований на проспекті Незалежності, 2 Б, пересвідчившись, що за його діями ніхто не спостерігає, чоловік таємно викрав з вітринного стелажу бездротові навушники марки «Wireless sport TWS5» ТОВ «Вигідна покупка», вартістю 290,83 гривні. 

Під час досудового розслідування прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Потерпілий надав письмову згоду прокурору на укладення такої угоди.

Сторони угоди за взаємною згодою визначили вид та міру покарання, яке повинен понести обвинувачений у виді позбавлення волі строком 5 років. Термів призначили з врахуванням того, що крадіжка вчинена в умовах воєнного стану. 

Врахувавши всі обставини, суд вирішив звільнити обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік з покладенням обов`язків, зокрема з'являтись з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу  та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Бездротові навушники марки «Wireless sport TWS5» повернули власнику.


Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-76.htm

Коментар
23/02/2024 П'ятниця
23.02.2024