Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Всеукраїнська модель ООН» в НаУОА
«Всеукраїнська модель ООН» в НаУОА

В Острозькій академії моделювали засідання Ради Безпеки ООН

16:04 02.05.2018
2675

В Національному університеті «Острозька академія» вперше провели «Всеукраїнську модель ООН». У освітній рольовій грі, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН брали участь 23 студенти з різних куточків України.
Впродовж 28-29 квітня учасники дискутували на тему засідання «Сирійська криза та її вплив на безпекову ситуацію у світі». Для студентів факультету міжнародних відносин – це була чудова нагода спробувати себе в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.Учасники освітньої гри представляли різні країни і брали участь в обговоренні питань, які стоять на порядку денному в ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, учасники поглибили власні знання у сферах світової політики, економіки, культури та безпеки. Окрім того, студенти намагаються знайти шляхи вирішення піднятої під час гри проблеми.

Безумовно, цей захід всеукраїнського рівня, вніс свою невеличку, проте важливу частку в історію університету та міста в цілому. Варто віддати належне учасникам моделі. Тема сирійської кризи, яку ми розглядали, не є простою для негайного вирішення, однак я був приємно вражений, завзятістю, палким інтересом, знаннями міжнародної політики та права, котрі продемонстрували делегати моделі для вирішення нашого кейсу та написання резолюції Ради Безпеки ООН, – поділився враженнями студент факультету міжнародних відносин НаУ ОА Олександр Мартинюк, який був Головуючим засідання моделі ООН.Зауважимо, що у всьому світі щорічно проходять сотні Моделей ООН. Перші спроби імітації діяльності міжнародних організацій розпочалися ще у 20-тих роках минулого століття в період діяльності Ліги Націй. Саме вони вважаються попередниками Моделі ООН, які почали проводитися після завершення Другої світової війни. В Україні першу Модель ООН було організовано у 1998 році.

Модель пройшла доволі успішно. Не зважаючи на те, що для багатьох учасників та організаторів це був перший досвід такого ґатунку, всі проявили себе з найліпшої сторони. Хочеться подякувати всім, хто долучився і зробив проведення цього заходу можливим. Це честь та задоволення працювати над таким проектом з людьми, яким небайдужа доля світу. Бо ця гра – тренувальний майданчик, де можна набратися досвіду, щоб розв'язувати реальні проблеми: війни, конфлікти. Навчитися досягати згоди таке завдання мусить поставити перед собою кожен учасник, та й в житті ця навичка є дуже важливою, – зазначив один із організаторів Валерій Мирончук.

Ще більше інформації про модель ООН в Острозькій академії тут

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 грудня
Сьогодні
Вчора
29.11.2020
28.11.2020
27.11.2020
26.11.2020
25.11.2020
24.11.2020