Міський голова Острога подав у суд на активістку

09 Січня 2024, 13:30
Юрій Ягодка / Тетяна Климчук 6004
Юрій Ягодка / Тетяна Климчук

Міський голова Острога Юрій Ягодка подав позов до суду на активістку Тетяну Климчук.

Позов виник через фейсбук-допис щодо передачі автомобіля військовим. Позовну заяву на своїй фейсбук-сторінці 5 січня оприлюднила Тетяна Климчук.

Юрій Ягодка вимагає спростування інформації, яку активістка написала у фейсбук-спільноті «Острог – європейське місто» 13 липня 2023 року. Йшлось про передачу військовим буса, який надійшов із Польщі як гуманітарна допомога. У публікації Тетяни Клімчук йшлося про затримку у передачі військовим буса. Активістка також висловила припущення, що авто хотіли лишити для потреб міської ради. 

У позовній заяві Юрій Ягодка пише, що, перебуваючи на посаді Острозького міського голови, «зазнав приниження честі, гідності та ділової репутації». 

«В інтернет-спільноті «Острог – європейське місто» в соціальній мережі Facebook Тетяна Олегівна Климчук звинуватила міську владу, в тому числі й мене як міського голову в піарі щодо передачі автомобіля Volkswagen T4 Furgon для ЗСУ, який прибув з м.Берунь, Республіка Польща, як гуманітарна допомога, зазначивши, що «Руки міського голови і його компанії у крові». Такі дії спрямовані на приниження авторитету місцевого самоврятування та мене особисто», – ідеться у позовній заяві Ягодки.  

Заявник просить суд визнати формулювання «Руки міського голови і його компанії у крові» таким, що принижує його честь і гідність, також просить спростувати цитоване висловлювання та відшкодувати моральну компенсацію у розмірі 5 тисяч гривень. 

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024