Острозька громада – серед переможців Найкращих практик молодіжної роботи у 2023 році

04 Грудня 2023, 13:00
Острозька громада – серед переможців найкращих практик молодіжної роботи у 2023 році 537
Острозька громада – серед переможців найкращих практик молодіжної роботи у 2023 році

Острозька громада – серед переможців Найкращих практик молодіжної роботи 2023. Її відзначили на сьомому  всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць: «Загартовані. Згуртовані».

Форум відбувався з 30 листопада по 2 грудня у Києві. Про це розповіли на фейсбук-сторінці Острозької міськради. 

Партнерська організація Острозької міської ради – Громадська організація «Центр суспільних перетворень» стала одним з 10 переможців з проєктом Мандрівний табір «Стежками Князів Острозьких». Організацію нагородили почесною відзнакою, грамотою та цінними подарунками.
 
«Другий рік молодіжна робота впроваджується у новій реальності, реальності, що загартувала та згуртувала як ніколи раніше. Війні не завадити молодіжним працівникам і працівницям пліч-о-пліч працювати задля перемоги, стикаючись з новими викликами та змінювати молодіжну роботу», – пишуть у міськраді. 

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський молодіжний центр, Асоціація молодіжних працівників України у співпраці із Програмою розвитку ООН в Україні, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки Урядів Данії та Японії, Агентства США з міжнародного розвитку.

Коментар
23/02/2024 П'ятниця
23.02.2024
22.02.2024