До вихованців острозького дитсадка «Ромашка» завітали футболісти

28 Листопада 2023, 15:13
В Острозькому садочку «Ромашка» провели інтегроване заняття та цікаву зустріч із відомим футболістом 750
В Острозькому садочку «Ромашка» провели інтегроване заняття та цікаву зустріч із відомим футболістом

У закладі дошкільної освіти (ЗДО) № 1 (ясла-садок) «Ромашка» Острозької міської ради провели інтегроване заняття для діток середньої групи «Футбол» та зустріч із відомим на Острожчині та Рівненщині футболістом.

Про захід, який провели в п’ятницю, 24 листопада, і він був приурочений до Всесвітнього дня дитини, розповіли на фейсбук-сторінці ЗДО «Ромашка».

На запрошення ЗДО «Ромашка» туди завітали гості. Це був директор ДЮСШ «Рівненський регіональний центр «Інваспорт» Сергій Левчик, член виконавчого комітету дитячо-юнацької футбольної ліги України Тарас Кір'янчук, дворазовий параолімпійським чемпіон із футболу, повний кавалер ордена «За заслуги» Ігор Косенко та член ФК «Крок» (дитячий та дорослий футбол) Сергій Шинкарук. Вони  взяли участь у другій частині відкритого футбольного заходу, організованого в просторій ігровій залі ЗДО.

Вихователька середньої групи Інна Шинкарук провела інтегроване заняття «Футбол». Під час нього в цікавій навчально-ігровій формі дошкільнята здобували нові та розширювали існуючі свої знання про футбол. Особлива увага була звернена на  правила гри, спортивну форму футболістів, поле (ворота, бокові та середня лінії, карний та воротарський майданчики), арбітрів, свисток та ін.

Під час інтегрованого заняття діти відгадували загадку про футбол, брали участь в дидактичній грі «Що буває круглим», оглядали футбольний м’яч, дивилися слайди та світлини про футбол, зробили колективну аплікацію «Наш футбол» та провели рухове заняття з футбольним м’ячем.

Після завершення першої частини інтегрованого заняття Сергій Левчик представив Ігоря Косенко. Він провів для дітлахів майстер-клас з гри у футбол. Йому допомагали юний гравець та гравчиня ФК «Крок» (Грозів) Володимир Єфімов і Ніка Шинкарук. Вони здалеку пасували м’яча, вели його, відбивали головою, передавали один одному. Дошкільнятам було цікаво спостерігати за показовим виступом футболістів і футболістки. 

«Дошкільнята та дорослі з цікавістю розглядали паралімпійські медалі Ігоря Косенко. Щиро вдячні Сергієві Левчику, Ігорю Косенку, Тарасу Кір'янчуку, Сергієві Шинкаруку та Інні Шинкарук за цікаву змістовну зустріч і гарні подарунки для занять спортом», – зазначено на фейсбук-сторінці ЗДО № 1 (ясла-садок) «Ромашка».

Юлія КЕМПА

Коментар
23/02/2024 П'ятниця
23.02.2024
22.02.2024