Вулицю Перша Лінія в Острозі пропонують назвати іменем Миколи Грищука

08 Листопада 2023, 12:57
Вулицю Перша Лінія в Острозі пропонують назвати іменем Миколи Грищука 1120
Вулицю Перша Лінія в Острозі пропонують назвати іменем Миколи Грищука

Оголошено про початок громадського обговорення пропозицій щодо перейменування в Острозі вулиці Перша Лінія. Організатор зміни назви – Острозька міська рада пропонує присвоїти нову назву магістралі – Миколи Грищука.

Про це повідомив у середу, 8 листопада, офіційний сайт Острозької міської ради та інші її інформаційні ресурси.

«Громадське обговорення проводиться відповідно до Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989. Суб’єкт подання: міський голова», – зазначено в повідомленні.


Строк проведення заходів з громадського обговорення триватиме протягом 2 місяців з моменту опублікованого оголошення.

Зауваження та пропозиції можна подавати протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення на поштову адресу (адреса: 35800, Рівненська обл., Рівненський район, Острог, пр.Незалежності, 14, та на електронну пошту Острозької міської ради [email protected], із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.  Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядатимуть.

«Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Бізюк Надія Віталіївна, заступниця начальника відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру, управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради. Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному вебсайті Острозької міської ради», – написано в оголошенні про початок громадського обговорення.

У повідомленні також інформують, що у випадку перейменування вулиці, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо.

До написаного додам, що Микола Грищук почесний громадянин Острога. Він народився 31 липня 1951 року в нашому місті. Трудову діяльність розпочав робітником Острозької меблевої фабрики, де пройшов шлях від верстатника до головного інженера. З 1983 року працював інструктором, завідувачем відділу Острозького райкому КПУ. З 1988 по 1998 рік був головою Острозької міської ради. Протягом кількох років очолював асоціацію очільників міст Рівненської області.

Микола Грищук разом із однодумцями, зокрема, Петром Андруховим, Миколою Ковальським та іншими був у витоків відродження Острозької академії. Він був головою ініціативної групи з відродження вишу.

З 1998 року – проректор адміністративно-господарської частини Національного університету «Острозька академія». Кандидат політичних наук (2007 р.). Заслужений працівник освіти України (2007 р.). Нагороджений Почесною відзнакою «Острозька академія» ІІ ступеня. Микола Грищук є автором понад 30 наукових статей, підручників, навчально-методичних посібників.

Помер Микола Грищук у березні 2023 року.

 

Читайте також:

Провели в останню дорогу почесного громадянина Острога Миколу Грищука

Вічна пам’ять Миколі Володимировичу Грищуку

 

 

 

 

 

Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024