Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Пам’ятки Острожчини серед об’єктів туристичної квест-гри «На власні очі»

12:15 14.04.2018
874

Острожчина увійшла до унікального проекту «Паспорт Мандрівника» та стала одним із об'єктів туристичної квестової гпи.

Згідно з умовами гри, турист має відвідати об`єкти, які беруть в ній участь, та вклеїти унікальні марки у власний «Паспорт мандрівника». Марки та паспорт можна придбати на об`єктах або зробивши замовлення на сайті.

Мета проекту – розкрити унікальний туристичний потенціал області, стимулювати розвиток внутрішнього туризму, зацікавити різні вікові групи, а особливо молодь, на власні очі побачити дива, створені природою і людьми, звернути увагу на їхній стан та заохотити до збереження, а також залучити якомога більшу кількість туристів до участі в колекційній грі через роботу з навчальними закладами та туристичними фірмами, використовуючи соціальні мережі й інші інформаційні ресурси.


Для того, щоб взяти участь у квесті та посісти призові місця, турист повинен мати "Паспорт мандрівника". Крім того, необхідно заповнити реєстраційну форму.

Також потрібно підтвердити відвідування об’єкта в період з 01.04.18 по 31.10.18 року. Зробити це можна за допомогою фото "Паспорта мандрівника" (перша сторінка з номером і сторінки з наклеєними марками) та фото з кожного об’єкта (учасник на тлі об’єкта).

Паспорт Мандрівника – це історія ваших подорожей. В ньому ви зможете зберегти яскраві враження із мандрівок Україною, участь у квестах, фестивалях та різних заходах, а також відмітки про відвідування цікавих туристичних місць України!

У цей Паспорт вклеюються марки, які можна переглянути у розділі колекція.

Також зазначається, що унікальний проект «Паспорт мандрівника» розповість про географію та історію подорожей, допоможе зберегти отримані враження у вигляді марки та магніту. У "Паспорт мандрівника", що захищений унікальним номером та голограмою, вносяться особисті дані власника, вклеюються зібрані ним колекційні марки та вписуються дати подорожей.


;
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
09.08.2018
08.08.2018
07.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин