Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відкриття виставки «Легенди Острога»
Відкриття виставки «Легенди Острога»

У Мистецькій галереї відкрили виставку юних художників «Легенди Острога»

17:09 12.04.2018
946

Вихованці дитячої художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка презентували свої роботи з краєвидами Острога та околиць у Мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія». Усі картини, що представлені на виставці, школярі малювали під час літнього пленеру, що минулого року проходив у нашому місті у період з 6 по 12 серпня.


На відкриття, що відбулося 11 квітня, завітали студенти та викладачі університету, працівники відділу культури та туризму міськвиконкому, депутати, вихованці художнього відділення Острозької дитячої школи мистецтв та ін.


Особисто розповісти про роботи свої учнів приїхали директор навчального закладу, заслужений діяч мистецтва України Олена Авраменко, керівник проекту «Легенди Острога» Ольга Троїцька, куратор проекту Валентина Гаркаленко, член піклувальної ради школи Олег Мазур-Прокопенко та юні автори картин. Ця виставка є – першим спільним проектом НаУОА та ДХСШ імені Т.Г. Шевченка за підтримки президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».Своїми враженнями від робіт ділилися в. о декана гуманітарного факультету Максим Карповець, директор ДШМ Наталія Балаушко. Непідробним та безпосередніми були захоплення наймолодших гостей галереї – вихованців Острозької школи мистецтв. Цікаво згадували про літній пленер учні художньої школи.

Наша поїздка була направду незабутньою. Нас неабияк вразили архітектурні пам’ятки Острога. У академії особливо сподобалась бібліотека. Також чудовою була екскурсія у Музеї книги та друкарства. Особливо сподобався наш виїзд за місто, коли ми писали етюди із заходом сонця із видом на Межиріцький монастир, – підкреслила одна із учасниць пленеру.

На завершення офіційної частини відкриття виставки директор Музею історії Острозької академії вручила подяки для учасників літнього пленеру та висловила сподівання, що співпраця художньої школи та університету продовження й учні ДХСШ імені Т.Г. Шевченка ще неодноразово приїдуть малювати наше місто.
;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин