Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Наталя Веляник та  декан факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ професор Володимир Демченко
Наталя Веляник та декан факультету систем і засобів масової комунікації ДНУ професор Володимир Демченко

Студентка НаУОА Наталя Веляник перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики

10:02 11.04.2018
1297

Нещодавно у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю». Острозьку академію представляли студентки 4 курсу спеціальності журналістика Наталія Веляник та Олена Шило.


Загалом 5 – 6 квітня продемонструвати свої здібності до ДНУ ім. О. Гончара приїхало 66 талановитих студентів із усієї України (40 журналістів та 26 рекламістів, - авт.). Під час другого етапу олімпіади журналісти складали тести та писали творчу письмову роботу на тему: «Професійні компетенції журналіста: виклики часу».


Обійшовши студентів інших провідних вишів, перше місце у напрямі «Журналістика» посіла острожанка Наталія Веляник. За результатами двох завдань студентка отримала найбільше балів. Компетентне журі, до складу якого входили викладачі університетів і провідні журналісти, визнало творчу роботу Наталі найкращою. Також виділили роботу Олени Шило у номінації «Оригінальна авторська позиція».

Звісно, їхати без підготовки було б надто самовпевнено і не правильно, тому готувалася у перервах між навчанням. Я насправді щиро рада, що здобула перемогу, адже це стало своєрідним підсумком 4-річного успішного навчання. Емоції просто шалені. Спочатку я була шокована, потім цей стан змінила радість, і вона переповнює мене уже кілька днів. Це дуже круто, надзвичайний досвід! В Дніпрі я була вперше, та й загалом ця поїздка, як і усі інші, по-своєму вплинула на мене: тепер є життя до олімпіади, а є уже після, бо це ні з чим не зрівняти. Тепер хочеться їхати кудись знову, відкривати для себе оточуючий світ – розповіла Наталя.


Науковим керівником студенток була Людмила Вікторівна Супрун, доктор наук із соціальних комунікацій, професор , завідувач кафедри журналістики НаУОА, яка цінними порадами та підказками допомагала дівчатам на підготовчому етапі до олімпіади.
Фото надані учасницями олімпіади

;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин