На благодійному концерті в Острозі зібрали понад 14 тисяч гривень на підтримку захисників і поповнення матеріальної бази школи мистецтв

04 Жовтня 2023, 13:56
Під час благодійного концерту в Острозі зібрали більше 14 тисяч гривень, які спрямують на підтримку захисників України та поповнення матеріальної бази школи мистецтв 1908
Під час благодійного концерту в Острозі зібрали більше 14 тисяч гривень, які спрямують на підтримку захисників України та поповнення матеріальної бази школи мистецтв

Працівники Острозької школи мистецтв (ОШМ) до Дня захисників і захисниць України та Дня музики провели благодійний концерт.

Під час нього вітали причетних зі святом, вручали нагороди та подарунки, говорили про музичне мистецтво, Україну, Острог, збирали кошти на підтримку Збройних сил України та для розширення матеріальної бази ОШМ. Захід відбулося в понеділок, 2 жовтня, в приміщенні актової зали ОШМ, – передає кореспондент Район. Острог.

Глядачами дійства були друзі ОШМ, батьки її учнів, шанувальники музичного мистецтва, працівники закладу, представники влади Острога. В коридорі була представлена виставка-продаж робіт художників вечірнього відділення ОШМ. Охочі могли їх придбати й таким чином долучитись до благодійності.

Розпочала дійство директорка ОШМ Наталія Балаушко. Вона коротко анонсувала перебіг дійства, розповіла про можливість донатити на потреби Збройних сил України (ЗСУ) та для розвитку дітей, які навчаються ОШМ. На завершення керівниця закладу процитувала допис начальниці відділу культури та туризму виконавчого комітету Острозької міської ради Ольги Лозюк на її фейсбук-сторінці про Острог, який об’єднує.

Вітала працівників ОШМ та всіх присутніх зі святами, говорила про роботу ОШМ, досягнення їх учнів та педагогів, мистецтво, сучасне життя та багато іншого начальниця відділу культури та туризму виконавчого комітету Острозької міської ради Ольга Лозюк. Вона після виступу вручила нагороди працівникам ОШМ.

 

За багаторічну сумлінну працю на музично-педагогічній ниві, високий професіоналізм, здобутки в роботі, вагомий особистий внесок у розвиток культури, мистецтва, освітянської галузі та з нагоди Дня вчителя і Міжнародного дня музики почесні грамоти відділу культури та туризму вручили викладачкам ОШМ: по класу фортепіано – Наталії Галюк і Валентині Куришиній, по класу баян – Юлії Гефтер, по класу бандури – Тетяні Єсіповій, по класу вокально-хорових дисциплін – Оксані Скороход.

Грамоти відділу культури та туризму виконавчого комітету Острозької міської ради вручено викладачам ОШМ по класу духових та ударних інструментів – Сергієві Бережнюку та Віталію Хмаруку., викладачці та викладачу образотворчого мистецтва Наталії Павлюк і Роману Ярмолці.

Ведуча благодійного концерту Зоя Систалюк упродовж нього говорила про Острог, про красу, велич, духовне багатство, пісні та поезії, звичаї та символи України, її минуле, визначних осіб, теперішню війну, натхненну працю острожан, яка наближає перемогу, діяльність та успіхи колективу ОШМ, читала вірші та багато іншого.

Під час виступу ведучої паралельно на екрані великого телевізора глядачі могли побачити світлини та відео, які органічно доповнювали сказане. Під час виступу артистів було зазначено прізвище чи назву колектив, який твір звучить. Як на мене, це дуже зручно. В коридорі приміщення ОШМ на екрані іншого телевізора показували, що відбувається в на сцені та поряд із нею.


Прекрасні українські пісні та музичні твори виконували: вокально-інструментальний ансамбль ОШМ, Валентин Куришина, Оксана Скороход (концертмейстерка Наталія Балаушко), ансамбль «ОstrohBand» (ілюстратор Анатолій Хеленюк), квартет у складі Діани Свідерської, Оксани Скороход, Юлії Гефтер та Тетяни Єсіпової, дует скрипалів – Юлія Бобанич й Інна Хмарук (концертмейстерка Вікторія Куфальська), тріо піаністів – Галина Рудик, Вікторія Куфальська та Світлана Сікорська, дует – Наталія Галюк і Руслан Балаушко, гурт «Вечірня школа», дует – Юлія Гефтер і Наталія Галюк, секстет духовиків.

img]OCHM-13__651d4329b6905.jpg[/img]

 

Після завершення концертної програми майже весь педагогічний колектив ОШМ вийшов на сцену. Волонтерка Анна Мартинюк та волонтер Леонід Адамський вручили викладачкам ОШМ квіти, а викладачам – подарунки. Анна Мартинюк вітала працівників і працівниць ОШМ зі святом, дякувала за їх роботу, високо оцінили проведений захід, бажала багато сил, натхнення та енергії.

 

«Під час благодійного концерту загалом було зібрано 14100 гривень. 10 600 грн. учасники заходу вкинули в скриньку для благодійних внесків, а ще 3 500 грн. було виручено від продажу картин учасників Мистецької студії для дорослих (художнє відділення). Від імені колективу Острозької школи мистецтв безмежно дякую усім, хто долучився. Одну частину коштів ми спрямуємо на підтримку Збройних сил України, а другу – на придбання для художнього відділення необхідного для навчання обладнання, а саме мольбертів та нових гіпсових фігур. На це відділення цього року в нас був хороший набір. Щоб навчання проходило на хорошому рівні потрібно поповнити нашу матеріальну базу», – сказала для Район. Острог та газети «Замкова гора» Наталія Балаушко.

 

Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024