Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозі американський психолог ділився досвідом з реабілітації ветеранів війни

15:30 06.04.2018
683

Всесвітньо відомий експерт, один із засновників ветеранської реабілітаційної системи у США Брюс Янг нещодавно побував в Острозі. Експерт має широке лобі у Вашингтоні щодо впроваджень інновацій та брав участь у дослідженнях та інструктажах у 17 країнах cвіту, де відбулися стихійні лиха та конфлікти.

У середу, 4 квітня, Брюс Янг відвідав Національний Університет «Острозька академія» та поспілкувався з ректором Ігорем Пасічником та студентами – майбутніми психологами. Також він мав спілкування із заступником міського голови Оксаною Ситницькою, очільником Острозької РДА Богданом Туровичем та його заступником Іваном Сопігою.


Загалом на Рівненщині пан Янг провів два дні. Також він побував у госпіталі, що у Клевані, де познайомився з медиками та реабілітологами. Усім фахівцям американський експерт розповів про американські тренінгові програми, які пов’язані з діагностикою та лікуванням посттравматичного стресового розладу, забезпеченням турботи про себе, розробкою стратегій стрес-менеджменту людей, що вижили.Психолог знайомив фахівців Рівненщини із кращими світовими практиками ветеранської реабілітаційної системи з метою подальшого їх впровадження.

;
Коментарі
21 серпня
Сьогодні
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин