«Екомаркет» в Острозі зачинений: яка доля приміщень колишнього супермаркету

13 Вересня 2023, 08:51
«Екомаркет» в Острозі зачинений 11359
«Екомаркет» в Острозі зачинений

Уже майже тиждень не працює в Острозі «Екомаркет». Він торгував в основному харчовими продуктами та напоями, хоча там можна було придбати також інші товари, здебільшого першої необхідності.

«Екомаркет» перший, або один із перших у нашому місті потужних мережевих магазинів. Він працював на першому поверсі колишнього центрального універмагу Острога приблизно з 2005 – 2006 років.

Я намагався з’ясувати, чи «Екомаркет» зачинили на ремонт, чи повністю закрили. Операторка «гарячої» телефонної лінії 0-800-50-20-55 на момент нашого спілкування не володіла інформацією щодо майбутнього одного з магазинів мережі.

У вівторок, 12 вересня, із жодним працівником поспілкуватися не вдалося. Натомість я розмовляв із колишньою, уже звільненою, працівницею «Екомаркета», яка просила її прізвище не називати. Вона розповіла, що «Екомаркет» закрили й роботу він у нашому місті наміру відновлювати вже не має.

На торгових площах закритого супермаркету працюватиме інший магазин. За словами моєї анонімної співрозмовниці, з її колишніми колегами вже спілкувалися з магазину «Torba».

Наразі жодних товарів на прилавках «Екомаркету» я не бачив. Полиці були порожніми. На вході до торгового комплексу наразі вивіска супермаркету на старому місці. Але перед пропускними турнікетами до торгової зали від руки на білому аркуші паперу написано «Магазин не працює».У п’ятницю, 8 вересня, «Радіотрек» повідомляв про закриття «Екомаркету» в Рівному. Він там діяв також у колишньому центральному універмазі міста з серпня 2006 року. У зазначеній публікації також написано, без покликання на офіційне джерело, що звільнені площі займе «Torba». Схожу інформацію на своїй сторінці оприлюднив сайт «Рівне вечірнє».

Судячи з мапи Googlе, в нашому обласному центрі вже діє три магазини цієї торгової фірми. Можливо, найближчим часом з’являться ще дві точки – в Острозі та четверта в Рівному. Є магазини згаданої мережі у Луцьку, Львові, Тернополі, на Прикарпатті.

Якщо хтось бажає дати офіційний коментар, доповнити інформацію, оприлюднену тут, чи уточнити її – телефонуйте в робочий час на мобільний 097-500-20-81.

Коментар
14/04/2024 Субота
13.04.2024
12.04.2024