Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Гурток «Культура мови та спілкування» районного будинку школяра, створений на базі Вельбівненської ЗОШ
Гурток «Культура мови та спілкування» районного будинку школяра, створений на базі Вельбівненської ЗОШ

«Гостини сільського театру»: актори району з`їхалися до Острога

14:32 28.03.2018
636

Міжнародний день театру Острозький районний будинок культури відзначив мистецьким заходом «Гостини сільського театру».

У вівторок, 27 березня, свої театральні мініатюри, уривки з творів українських класиків та сучасників продемонстрували учасники семи творчих колективів. Глядачі були приємно вражені тому, як натхненно грають юні актори клубних установ Мощаниці (постановник Наталія Чернявка), Теремного, Новородчиць (постановник Зоя Тоненчук), Грем'яче (Світлана Олійник), Точевиків (Катерина Столяр), Межиріча (Софія Дубінчук) та гурток «Культура мови та спілкування» районного будинку школяра, створений на базі Вельбівненської ЗОШ 1-3 ст. під керівництвом Людмили Грицюк.
Юні театрали у своїх постановках піднімали завжди актуальні теми: любові, родинних проблем та людських відносин.

Діти показали дуже хороші результати. Жодна з театральних мініатюр не пересіклись, кожна постановка була різною за жанром та видом. Те, що діти цікавляться театром і мистецтвом загалом, це дуже добре, адже їхній вільний час не проходить за комп’ютером чи телефоном. Більше того, театр – це гра. А гра має величезне значення у гармонійному розвитку дитини. Готуючи театральну замальовку, діти вчаться імпровізувати, розвивають увагу, пам’ять та багато іншого. Зрештою, організовуючи такі огляди, ми отримуємо гарну нагоду відкрити нові таланти, а діти здобувають досвід та вчаться проявляти себе, – зауважила в.о. директора РБК Світлана ПанченкоЗавершився захід виступом народного аматорського театру РБК. Микола Кінах та Микола Мичка майстерно зіграли уривок вистави Карпенка-Карого «Мартин Боруля».


Усі учасники дійства отримали грамоти та вітання від Марії Кузьмінчук, начальника відділу культури і туризму Острозької РДА та Інни Журик - головного спеціаліста відділу.;
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин