Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників

В Острозі вздовж проспекту незалежності розташована своєрідна алея пам'яті. На ній містяться тумби зі світлинами військових із Острозької міської територіальної громади, які загинули на фронті російсько-української війни.
Нагадаємо: 13 тумб зі світлинами загиблих воїнів виготовили наприкінці травня. До Дня Героїв, який відзначали 23 травня, тумби були розміщені на майдані Свободи. Пізніше їх перемістили з центральної площі та розташували вздовж проспекту Незалежності й скверу «Молодіжна столиця».
Днями цю алею пам'яті поповнили нові тумби. Тепер уздовж центральної вулиці розміщено 18 тумб, а на них – 70 портретів воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російських військ.





Читайте також:
- Острог
Захисник з Острожчини отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
- Острог
Юні футболісти з Оженина та Розважа увійшли до четвірки найкращих на обласному турнірі
- Острог
У Мощаниці похоронили загиблого Анатолія Степанюка, якого чекали вдома понад півтора року
- Острог
Запалили нові таланти: на Острожчині відбувся вокальний конкурс «Юна зірка»
- Острог
У Мощаниці похоронять загиблого воїна Анатолія Степанюка