Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників

Галина Максимчук

Галина Максимчук

#   7546
Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників

В Острозі вздовж проспекту незалежності розташована своєрідна алея пам'яті. На ній містяться тумби зі світлинами військових із Острозької міської територіальної громади, які загинули на фронті російсько-української війни.

Нагадаємо: 13 тумб зі світлинами загиблих воїнів виготовили наприкінці травня. До Дня Героїв, який відзначали 23 травня, тумби були розміщені на майдані Свободи. Пізніше їх перемістили з центральної площі та розташували вздовж проспекту Незалежності й скверу «Молодіжна столиця».

Днями цю алею пам'яті поповнили нові тумби. Тепер уздовж центральної вулиці розміщено 18 тумб, а на них – 70 портретів воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російських військ.

Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників
Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників
Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників
Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників
Їх втратила Острозька громада: на проспекті оновили тумби пам'яті захисників

Останні новини

Всі

9 червня 2026

8 червня 2026

7 червня 2026

6 червня 2026

5 червня 2026