Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Децентралізація: Волосківці хочуть об`єднатися із Мощаницею

19:55 26.03.2018
1823

У селі Волосківці відбувся схід села з приводу об’єднання громад. Збори селяни провели у неділю, 25 березня, у клубі села Волосківці.

Серед присутніх були представники місцевої та районної влади, а також гості з сіл Вельбівно, Кургани та Могиляни. Присутні обговорили питання об’єднання двох сільських рад в одну територіальну громаду з центром у селі Мощаниця.

Голова Мощаницької сільської ради Олександр Чубик розповів про переваги саме такого об’єднання, зокрема про те, що на села тоді будуть чималі грошові надходження, не буде спірних питань стосовно землі та з'явиться можливість створення нових робочих місць. Також зазначив, що окрім Мощаницької та Вельбівненської сільських рад, пропонуватиме доєднатись до громади і іншим сусіднім сільським радам, зокрема Милятину, Почапкам, Сіянцям, Тесову та Могилянам.


Лілія Кулиба, представник громади села Волосківці у Острозькій районній раді, висловила свої аргументи про те, чому Волосківцям варто приєднуватись до Мощаниці, а не до міста Острога.

«Всі ми боїмося, бо не знаємо, як буде краще і з ким нам об’єднуватись. Моя особиста позиція, що краще тільки не з Острогом, бо практика в роботі районної ради показує, що переважна більшість депутатів - міські і їм абсолютно немає діла до села…А коли буде наша громада – ми будемо господарями на своїй землі», - зазначила депутатка.


Наприкінці обговорення виступив місцевий підприємець та орендатор Микола Сидор: «Зараз нам не треба довго думати, а треба швидше приймати рішення про об’єднання і працювати. Знаю приклади, коли села не хочуть доєднуватись до міст. І це правильно. Нам самим треба створювати громаду і працювати для себе. Зараз ми бачимо мізер тих коштів, які нам надходять. А так наші гроші будуть тут, у нас. Я «за» приєднання до села Мощаниці двома руками».


Таким чином присутні жителі Волосківець майже одноголосно вирішили погодились з представниками влади та бізнесу та проголосували за приєднання до Мощаниці. Тепер волосківчани чекають рішення жителів сусідніх сільських рад та дозволу на створення об’єднаної територіальної громади.

Коментарі
18 січня
Вчора
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин