Мешканці Острожчини допомагають відновлювати село Орлове на Херсонщині

16 Липня 2023, 10:16
Мешканці Острожчини допомагають відновлювати село Орлове на Херсонщині 738
Мешканці Острожчини допомагають відновлювати село Орлове на Херсонщині

Поруйновану ворогом Херсонщину допомагають відновлювати мешканці Острозької міської територіальної громади. Село Орлове Кочубеївської громади відвідав очільник нашої громади Юрій Ягодка.

Про візит міського голови повідомив уранці, 16 липня, телеграм-канал «Острозька міська рада live».

«На Херсонщині тривають відновлювальні роботи. Рівненська область взяла шефство над відновленням будинків у Кочубеївській громаді Херсонщини в рамках проєкту «Пліч-о-пліч». Територіальні громади Рівненщини активно допомагають. Острозька громада не залишилася осторонь», – зазначено в повідомленні.

З вівторка, 11 липня, 18 майстрів з Острожчини поїхали в село Орлове, Кочубеївської громади працювати над відновленням зруйнованих будинків. Очолює команду майстрів з Могилян, Черняхова, Волосківець та Грем'ячого очільник Могилянівського старостинського округу Віталій Тищенко.

 

«На даний момент відновлено 17 покрівель. Жителі села Орлове надзвичайно вдячні за таку якісну та швидку роботу нашим майстрам», – написано в згаданій соціальній мережі.

 

Юрій Ягодка приїхав на Херсонщину не з порожніми руками. Він привіз майстрам смаколики та воду, а жителям Орлового – нову постіль.

Увечері в п’ятницю мешканці Острожчини провели для місцевих жителів Християнське свято. Під час нього спільно молилися за перемогу, мир та Божий оберіг України. Під час заходу звучали релігійні та патріотичні пісні, говорили про Бога, перемогу, мир, війну та інші важливі для життя речі та почуття.

 

«Начальниця Кочубеївської сільської військової адміністрації Людмила Костюк подякувала нашим землякам за цю неоціненну допомогу та підтримку. Музичний супровід забезпечувався музичним гуртом «Нове життя». Представники громад обмінялися подарунками. Звернення Божим Словом та молитвою за Україну завершив свято пастор церкви ХВЄ села Могиляни Володимир Гульчук», – сказано в повідомленні.

 

 

Орлове знаходиться південніше центру громади – невеликого села Кочубеївка з населенням до війни 737 осіб. Згідно даних сайту «Децентралізація» населення громади складало 2898 осіб.

Орлове, як й Кочубеївку Збройні сили України звільнили від ворога ще 31 березня 2022 року. Населені пункти громади також зазнали руйнувань від ворожих обстрілів та мінувань і потребують відновлення.

Коментар
23/02/2024 П'ятниця
23.02.2024
22.02.2024