Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тиждень класицизму в Острозькій школі мистецтв
Тиждень класицизму в Острозькій школі мистецтв

В Острозькій школі мистецтв розпочався тиждень класицизму

22:30 19.03.2018
1105

У перший день «Тижня класицизму» вихованців школи мистецтв говорили про класицизм у живописі, архітектурі та скульптурі.

Учні художнього відділення підготували доповіді та презентації про особливості та притаманні риси цього напрямку в європейському та українському мистецтві й видатних архітекторів, скульпторів та ін.


Особливий акцент діти зробили на будівлях та скульптурах, що виконані за канонами класицизму, та які можна побачити й сьогодні в Києві, Одесі, Львові.– Оскільки ми школа мистецтв, то наші учні мають бути всесторонньо обізнані у мистецтві. Наприклад, якщо дитина вчиться на музичному відділенні, то вона має розумітися не лише на музиці, а й на театрі, і художньому мистецтві. Звісно, на уроках важко все охопити, саме тому, ми організовуємо для усіх учнів школи такі тематичні тижні, під час яких вони мають змогу ближче і глибше познайомитись із тим чи іншим стилем і напрямком, – зауважила Інна Хмарук, заступник директора ДШМ.


Також, впродовж тижня, на учнів чекає вечір театру та музики в епоху класицизму. А у п’ятницю, 23 березня, відбудеться підсумковий концерт про мистецтво класицизму.Нагадаємо, що класицизм – це художній стиль європейського мистецтва XVII-XIX ст., однією з найважливіших рис якого було звернення до античного мистецтва як вищого зразка та опори на традиції високого Відродження. Художнім формам класицизму властиві чітка організованість, врівноваженість, зрозумілість і гармонійність образів. На противагу епатажним стилям бароко та рококо, в основі класицизму лежить стримана нормативна естетика, що вимагає суворого дотримання ряду правил, канонів, єдностей. В правилах класицизму закладена першочергова просвітницька функція. Естетика відображала прагнення до ідеалізації дійсності, за рахунок відмови від зображення складної й багатопланової реальності.

;
Коментарі

Тарас

07:59 21.03.2018

Молодці!

23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин