Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозі презентували книги: про Героїв Небесної Сотні та храм Федора Острозького

14:33 16.03.2018
721

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація книги «Божий храм Св. Федора Острозького» та книги-реквієм «Молитви до Небесних сил за захист українського народу», львівського видавництва «Святих Володимира та Ольги». Захід відбувся у четвер, 15 березня.

Книгу в якій висвітлена історія академічного храму презентували автори: кандидат мистецтвознавчих наук, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності НаУОА Ярослава Бондарчук та кандидат історичних наук, працівник Музею історії НаУОА Віталій Бондарчук.У виданні розповідається про унікальність храму та різні періоди його історії. Від 1750 року, коли у тут розміщувався костел Св. Трійці братів-капуцинів, до сьогодення, коли храм став діючою церквою Преподобного Федора Острозького Київського патріархату. Чимало уваги приділяється періоду 1867-1937 років, коли тут була православна церква Кирила та Мефодія. Також у книзі в окремому розділі описані ікони храму, розповідається історія власників приміщень монастиря та ін. Головна ідея книги – висвітлення толерантного співіснування різних релігійних конфесій.


Я хочу висловити щирі слова подяки настоятелю храму Василю Жуковському, старості храму Василю Петруку, які ініціювали написання цієї книги. Також я вдячна усім острожанам які допомагали писати цю книгу, особливо отцю Вітольду Коваліву. Хочу підкреслити, що без підтримки директора видавництва Володимира Панчишина, який у момент, коли я втратила усі сподівання, що знайдуться гроші аби надрукувати книгу, не здався і повірив, що все вирішиться, – зауважила Ярослава Віталіївна.

Книгу «Молитви до Небесних сил за захист українського народу» для студентства презентував автор і упорядник, директор релігійного видавництва Святих Володимира та Ольги, кандидат наук, член Національної Спілки журналістів України Володимир Панчишин. Вона присвячена учасникам Революції Гідності. Ця книга-реквієм – про доленосні події 2013 – 2014 років і переломну суспільно-політичну ситуацію в Україні. У ній представлені біографії 107 Героїв Небесної Сотні. Автор зібрав і впорядкував молитви видатних релігійних діячів, звернення глав українських церков. Книжкове видання містить велику кількість документального і художньо-ілюстративного матеріалу.;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин