Футболістка з Острожчини відзначилася в матчі «Динамо» – «Маріуполь»

24 Квітня 2023, 20:22
Футболістка з Острожчини відзначилася в матчі «Динамо» – «Маріуполь» 889

Уродженка села Грем'яче Острозької громади Ганна Мирончук записала до свого активу гол у матчі «Динамо» – «Маріуполь».

Жіноча команда київського «Динамо» провела поєдинок 17-го туру Вищої ліги України сезону-2022/2023 проти «Маріуполя» в неділю, 23 квітня. Про це інформує офіційний сайт киян.

Підопічні Володимира Пятенка потужно розпочали матч, і вже на 4-й хвилині створили перший перспективний момент, але Катерині Куксі не вистачило трохи точності для взяття воріт. Проте, забитий гол не змусив довго чекати на себе - на 6-й хвилині поєдинку Лілія Головко замкнула головою передачу від Анни Прокопенко.

На перерву киянки пішли в гарному настрої, адже Анастасія Дружченко подвоїла перевагу команди. Нападниця потужним ударом розтрощила захист суперниць та не залишила шансів воротарці «Маріуполя» врятувати свою команду.

На другий тайм підопічні Володимира Пятенка вийшли з комфортним рахунком, що дещо розслабило киянок, та призвело до пропущеного голу. Але це не вплинуло на перебіг подій на полі та переможний результат - на 68-й хвилині матчу Ганна Мирончук з ближньої дистанції пробила у дальній кут – 3:1.

Впевнена перемога над «Маріуполем» допомагає гравчиням «Динамо» закріпитися на 5-й сходинці у Вищій лізі.