Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Доки діти на карантині - вчителі креативно оновили школу

11:08 26.02.2018
21551

Після того, як закінчиться карантин учнів НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей)-ДНЗ (ясла-садок)» чекає приємний сюрприз: новий інтерактивний інтер'єр навчального закладу та радіорубка для шкільного радіо.

Заступниця голови Острозької райдержадміністрації Лариса Іванова з робочим візитом відвідала НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей)-ДНЗ (ясла-садок)» - перший навчальний заклад, який в рамках концепції МОН «Нова українська школа» розпочав роботу щодо втілення в життя «Нового освітнього простору» в Острозькому районі.

Про це повідомляє прес-служба РДА.

Директор навчального закладу Нелею Хімін розповіла, що ідея створення освітнього простору належала всьому колективу. Доки діти перебувають на карантині, педагоги активно працюють аби власними силами втілити ідею в життя.

Оновлення навчального закладу вчителі розпочали із коридорів школи. Також до школи провели безпровідний інтернет, працюють над облаштуванням живого куточка. Але на дотягненому зупинятися не збираються, адже ще мають багато цікавих ідей стосовно облаштування навчальних кабінетів, адже творення освітнього простору – це безперервний процес.«Школа, в якій хочеться навчатись» – такими слова директор презентувала навчальний заклад при зустрічі.

«Щоб діти розвивались і прагнули до пізнання потрібно, щоб їх оточувало натхнення. Навчальні заклади мають не лише забезпечити якісну освіту, але й зробити багатофункціональний та комфортний простір для учнів. Шкільне середовище живить навчальний досвід учня. Усе – від естетики дизайну школи до емоційного фону – покликане створити такі умови, за яких учні зростатимуть, як особистості», – говорить Неля Володимирівна.Під час карантину втілилась у життя ще одна мрія школярів, для них підготували радіорубку та шкільне радіо, про яке вже давно просили учні.

Лариса Іванова відзначили високий рівень естетичного оформлення навчального закладу та створення комфортних умов для навчання учнів.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Любов

20:22 28.02.2018

Співчуваю тим, хто щочверті буде все це підмальовувати та оновлювати.

Юлія

17:33 01.10.2018

Чудова ідея! Хочі втілити Ваш приклад у школі, де навчаєтьсЯ моя донька. Можна контакти, де ви купували наліпки?

11 грудня
Сьогодні
Вчора
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин