Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Острозькій гімназії учні встановлювали рекорди

17:30 21.02.2018
1276

Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів - гімназія» - єдиний заклад середньої освіти нашого міста, який започаткував традицію щороку визначати кращих учнів у різних видах змагань та категорій, вкарбовувати імена своїх рекордсменів у власній «Книзі рекордів Острозької гімназії».

Цьогоріч, у п’ятницю, 16 лютого, в Острозькому НВК знову визначали найшвидших, найкмітливіших, найсильніших та усіх най-най… Школярі змагалися у дев’яти різних категоріях аби стати рекордсменами гімназії.

У спортивній залі закладу захід стартував з визначення найвищого та найнижчого учнів Острозького НВК у 2017-2018 навчальному році. Ними виявилися: учень 11 класу Богдан Грабарчук та учень 1-А класу Василь Кривонос.

Змагалися на швидкість у складанні кубиків Рубика різної складності. Найкращі результати показали Вероніка Ковальова, учениця 6-Б класу та Ігор Малеванчук , учень 7-А класу. Також вправлялися у жонглюванні м’ячем, де перемогу здобув Ярослав Манелюк, учень 5-А класу. Найвлучнішим у киданні баскетбольного м’яча став Максим Гловацький, учень 8-Б класу. Неабияку силу продемонстрував Андрій Бережнюк у категорії «Підтягування на перекладині», учень 9 класу.
У двох наступних категоріях «Стрибки на швидкість через скакалку за 1 хв.» та «Човниковий біг» свою спритність та вправність довели Людмила Котюк, учениця 9 класу, та Микола Шокун, учень 5-А класу Найкращі результати у категорії «Стрибки в довжину» у своїх вікових категоріях показали Михайло Панюк, учень 7-А класу, та Владислав Трофімчук, учень 10 класу.


Не менш захоплючими були виступи учасників категорії «Я це вмію». Зокрема, Назар Басікашвілі, учень 6-Б класу, вражав майстерним катанням на одноколісному велосипеді, Ігор Поліщук, учень 8-А класу, продемонстрував зроблені власноруч моделі кораблів. Він змайстрував макет козацької чайки, корабеля із фільму «Пірати Карибського моря» та галери. Варвара Філіп’єва, учениця 3-А класу, та Іван Синявський, учень 2-Б класу, показали чудові гімнастичні трюки, Микита Степчук, учень 3-А класу, продемонстрував вміння ходити на руках, а Максим Харчук, учень 7-А класу насвистував відомі мелодії.


Переможці зазначених категорій отримали дипломи, а їхні прізвища будуть занесені до «Книги рекордів Острозької гімназії».

Своїми талантами, силою, спритністю учасники вразили й надихнули інших учнів закладу на досягнення вершин та постійні тренування з метою перевершити результати попередніх рекордсменів.;
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2018
20.09.2018
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин