Костянтин Мельник з Новомалина отримав стипендію голови обласної ради

07 Грудня 2022, 17:23
Костянтин Мельник. Фото з його фейсбук-сторінки 1340
Костянтин Мельник. Фото з його фейсбук-сторінки

Костянтин Мельник з Новомалина – серед 15 обдарованих та активних людей Рівненщини, які отримали стипендії голови Рівненської обласної ради та облдержадмінстрції. 

Відповідне рішення 7 грудня прийняла спеціальна комісія, до складу якої входить заступник голови обласної ради Віталій Ундір, депутати обласної ради та представники громадських організацій. Про це розповідають у пресслужбі Рівненської облради. 

Кандидатури на розгляд комісії подавали громадські організації, які опікуються людьми з інвалідністю. Цього року подали 15 претендентів на стипендії. Члени комісії погодили всі кандидатури одноголосно. 

Костянтин Мельник з 2009 року відвідує підлітковий клуб «Надія». Різностороння людина, цікавиться спортом, активно грає у настільний теніс. Бере участь у спортивних змаганнях з настільного тенісу. Відзначений грамотою відділу з питань молоді та спорту Острозької міської ради за 1 місце у відкритому турнірі з настільного тенісу.

Довідка. Стипендії голови Рівненської обласної ради та голови облдержадміністрації обдарованим людям з інвалідністю вручають з 2018 року. Спершу це було 10 стипендій по 500 грн. кожна. А у 2020 році кількість стипендіатів зросла до 15, а сама стипендія становить одну тисячу гривень.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Вівторок
07.02.2023