На Острожчині освітяни взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму

01 Жовтня 2022, 13:17
На Острожчині освітяни взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму 949

На Острожчині відбулись змагання зі спортивного туризму за «Кубок міського голови – 2022» серед працівників освіти.

Активності провели 29-30 вересня у лісовому масиві поблизу дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Країна мрій». Про це повідомляють у пресслужбі Острозької міської ради.

На нагороджені переможців були присутні міський голова Юрій Ягодка та перший заступник міського голови Михайло Кирийчук.

Змагання зі спортивного туризму проводили на дистанціях: спортивне орієнтування, смуга перешкод, скелелазіння. Участь у змаганнях взяли 6 команд.

Абсолютним переможцем змагань зі спортивного туризму стала команда Острозького будинку школяра. Освітяни отримали грамоту та Кубок міського голови.

Натомість перше місце виборола команда з Оженина. Друге місце посіли учасники з Вельбівного. А почесне третє місце отримала команда з села Межиріч.

Нагороди за участь отримали команди з Плоского та Сіянців.