У полоні в росіян після виходу з Азовсталі перебуває прикордонник з Острога

30 Вересня 2022, 10:20
У полоні в росіян після виходу з Азовсталі перебуває прикордонник з Острога 1542
У полоні в росіян після виходу з Азовсталі перебуває прикордонник з Острога

Серед тих, хто мужньо боронив місто-герой Маріуполь та на кого чекають рідні та вся Україна – захисник з Острога, прикордонник Олександр. 

Про героя розповіла його дружина Анастасія виданню Горинь.інфо

«З 24 лютого після повномасштабного вторгнення російської федерації Олександр перебував у місті-герої Маріуполь, де першим з честю зустрів ворога та гідно тримав оборону міста! І готовий був стояти до кінця. Але усі ми знаємо, що наших ГЕРОЇВ вирішили «евакуювати» у колонію в населений пункт Оленівка, з подальшим поверненням на підконтрольну територію Україні! Проте,вже понад 4 місяці Олександр перебуває в полоні без достатньої кількості їжі, води, теплих речей, без зв’язку з рідними та належного медичного лікування», – розповіла дружина військового.

Острожанин свідомо обрав професію військового. У 2002 році вступив у Острозький військовий ліцей (сьогодні – Обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою в м. Острог імені Костянтина Івановича Острозького Рівненської обласної ради ), де був найкращим з найкращих. Після закінчення ліцею продовжив навчання у Хмельницькій Національній Академії державної прикордонної служби України, де також виділявся своєю ерудованістю серед усіх курсантів. Отримавши червоний диплом, став на захист кордонів України та захищав кожен сантиметр рідної землі.

«Наш мужній, нескорений та хоробрий воїн, який народився та виріс в такому рідному для нас усіх Острозі. Ще з дитинства батьки та рідні Олександра бачили, що у них росте патріот та захисник України. Саме тому вони усіляко допомагали сину стати на свій шлях, на дорогу якою він піде у життя та буде отримувати задоволення від того, що робить! Про бойові заслуги Олександра можна написати цілу книжку, а з нагород, грамот та медалей можна зробити цілу колекцію відмінного військовослужбовця», – поділилася Анастасія.

Нещодавнє повернення частини захисників Маріуполя всиляє в нас надію, що переговорний процес триває й наші хоробрі та нескорені воїни невдовзі повернуться додому.

«Уся Україна, рідні, друзі, побратими та знайомі переживають нестерпний біль у невідомості в якому стані, та де перебуває наш захисник. Ми просимо допомогти у звільненні Олександра з ворожого полону та поверненні його додому. Він усім серцем любить Україну та очікує і заслуговує такої ж любові до себе!» – наголосила дружина полоненого острожанина.

Ми ж продовжуємо вірити та молитися за швидке повернення наших Героїв додому! Нехай кожна родина отримає – цей бажаний дзвінок від рідних захисників і захисниць зі словами: «Я в дома. В Україні!»

Коментар
Код блоку:
08/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022