В Острозі до Дня фізичної культури та спорту відбувся шаховий турнір

13 Вересня 2022, 11:46
В Острозі до Дня фізичної культури та спорту відбувся шаховий турнір 663

В Острозі відбувся традиційний шаховий турнір до Дня фізичної культури та спорту.

До участі у змаганнях які відбулись у неділю, 11 вересня, долучилися 12 спортсменів-аматорів з Острожчини. Про це повідмоляють у пресслужбі Острозької міськради.

Напружені «розумові» баталії на шахівницях тривали майже 4 години. І молоді, і досвідчені шахісти демонстрували майстерність «комбінацій» та «хитрих ходів».

У підсумку, перемогу виборов острожанин Юрій Адаменко (5,5 бала). Друге місце посів Валентин Шаранський (Острог), а третім став Валерій Бриль (Оженин).

Призери були нагороджені грамотами і медалями Управління освіти, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради.

Переможець також отримав символічну шахову статуетку. Грамоту «за волю до перемоги» вручили Вячеславу Сидорчуку, а «за активну участь» отримали найстарший та наймолодший учасники Анатолій Гаврилюк та Максим Крушинський відповідно.

Шаховий турнір відбувся за підтримки міського голови Юрія Ягодки.