Острозькому музею подарували монету з США на підтримку України

05 Серпня 2022, 17:11
Острозькому музею подарували монету з США на підтримку України 527
Острозькому музею подарували монету з США на підтримку України

Музей книги та друкарства міста Острог отримав у подарунок монету, випущену в США на підтримку України. 

Монета присвячена виступу Володимира Зеленського через Zoom зі свого офісу в Києві перед Конгресом США 7 березня 2022 року з подякою американському народові за безпрецедентну допомогу та закликом до країн світу допомогти Україні у війні проти російського агресора. про це розповідають на сторінці музею у фейсбуці. 

Подарунок отримали завдяки Родні Рацлаву з Канзасу, США. Його дід був засновником сіл Прикордонне та Лісна біля Острога. 

«Подарунка не було б, якби не Олександр Хома, друг нашого музею, який власне і займався усією організаційною роботою. Олександр зараз в лавах ЗСУ боронить нашу Україну. Олександре, уклінно Вам дякуємо! Бережіть себе, у нас з Вами ще велика купа спільних проєктів попереду!» – розповідають музейники. 

Про монету: на аверсі монети зображено момент виступу Зеленського, напис по колу: «Лідер світу. Лідер миру», на звороті – профільні зображення Президентів США та України. Наклад обмежений – 2500 шт. Монета має сертифікат автентичності, до неї вручається оксамитовий подарунковий футляр із зовнішньою коробкою, на кришці якої – золотий логотип Білого Дому.

Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022