Троє дівчат з Острога наярмаркували на бус для ЗСУ

05 Липня 2022, 15:14
Троє дівчат з Острога наярмаркували на бус для ЗСУ 1753
Троє дівчат з Острога наярмаркували на бус для ЗСУ

Троє острожанок Єлизавета Аршинова, Даша Олішевска та Юлія Степанюк завдяки ярмаркам у центрі міста зібрали кошти на друге авто для 30 ОМБ імені князя Костянтина Острозького.

Днями Фольксваген Т4 (Транспортер) відправили на передову. Про це дівчата розповідають на сторінці свого проєкту Razom do peremohy ostroh.

Це вже другий автомобіль, придбаний завдяки благодійним ярмаркам, які організували дівчата у центрі Острога. Наприкінці травня вони вже відправили бійцям автомобіль Skoda Oktavia Combi 1.9 TDI. Цього разу наярмаркувати вдалось половину необхідної суми. З рештою, кажуть волонтерки, допомогли небайдужі люди. 

Дівчата розповідають, що нова автівка пройшла немалий шлях — від дороги до реконструкції, — аби бути гідним помічником хлопцям на передовій.

«Для комфортного користування змінили її зовнішній вигляд, аби вона легко маскувалась у гарячих точках. Додатково встановили освітлення в салоні та прожекторну лампу ззовні. З‘явилося більше сидячих місць у самому кузові. Також встановили магнітолу та ще декілька деталей для зручності», – діляться волонтерки. 

Дівчата продовжують свою справу далі, тому при нагоді обов'язково завітайте до них на ярмарок, аби придбати якусь дрібничку та допомогти цим армії. 

Детальніше про ярмарок, звіти та асортимент читайте на нашій сторінці в інстаграм @razom_do_peremohy_ostroh
Коментар
Код блоку:
11/08/2022 Четвер
11.08.2022
10.08.2022