Футболіст з Острожчини став найкращим гравцем шостого «Кубка ЗСУ»

23 Червня 2022, 10:10
Рівненщина: нагороди шостого «Кубка ЗСУ» розділили рівняни та гості з Новограда-Волинського 898

На Рівненщині відбувся шостий благодійний турнір із футзалу на відкритих полях  «Кубок ЗСУ».

Упродовж 18–19 червня благодійні змагання відбувалися на території Корецької громади. Про це інформують на сторінці співорганізаторів Асоціації футзалу Рівненської області у фейсбуці.

Унаслідок цікавих і напружених ігор перше місце посіла команда рівнян «Танчик». Срібло завоював колектив «Аладін» (Рівне), а бронза дісталася гостям із Новограда-Волинського (Житомирська область) – команді «Спортинг».

За рішенням організаторів найкращим гравцем турніру став футболіст з Острожчини Віталій Груша, який на цих змаганнях виступав за команду «Танчик».

Найкращими в амплуа були:

• найкращий воротар – Денис Калачов («Спортинг»)
  • найкращий захисник – Рустам Кишиєв («Аладін»)
  • найкращий нападник – Родіон Пришва («Радон Корець»).

Під час шостого благодійного «Кубка ЗСУ» вдалось зібрати 7560 гривень. Кошти спрямують на допомогу Українській армії.

Нагадаємо, до цього відбулися «Кубки ЗСУ» у Здолбунові, Рівному, Сарнах, Дубні, Острозькій громаді  під час яких зібрали, відповідно, 62 200, 52 500, 21 000, 24 000 та 17 300 гривень. Частина цих коштів була спрямована на придбання автівки.