Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії обговорили актуальні проблеми соціально незахищених острожан

11:47 07.12.2017
421

В Острозькій академії 5 грудня відбулася панельна дискусія на тему: «Актуальні проблеми соціально незахищених категорій громадян на прикладі міста Острога».

Про це повідомоляє сайт Національного університету «Острозька академія».

Панельна дискусія була умовно розділена за блоками: трудовий, законодавчий та суспільний. Спікери виступили із доповідями та дискутували із присутніми на задану тему. Трудовий блок представляв начальник Управління держпраці Рівненської області Юрій Наконечний, який розповів гостям заходу про адаптацію трудового законодавства України до Європейських стандартів, подолання не задекларованої праці та соціальні гарантії в чинному законодавстві. Пан Юрій звернув увагу на ситуацію на ринку праці і порушень трудового законодавства.


Наступними виступали провідна юрисконсульт НаУОА та практикуюча адвокат Ольга Балацька, а також рівненський правозахисник Євген Новицький. Пані Ольга зосередила увагу присутніх на державних гарантіях захисту та соціалізації людей, котрі належать до пільгових категорій, а пан Євген розповів, хто такі «пільговики». Дискусія супроводжувалася питаннями від учасників.

Від юридичного блоку дискусія перейшла до суспільного. Він був представлений доповідями заступниці міського голови з гуманітарних питань Оксани Ситницької і громадської активістки Галини Шишкової. Пані Оксана розповіла про особливості практичної реалізації гарантованого державою захисту соціально незахищених громадян, оперуючи статистичними даними і конкретними прикладами, а пані Галина зосередила увагу на тому, як суспільство ставиться до таких людей, а саме часто намагається дистанціюватися від них.


Захід був організований студентамии 4-го курсу спеціальності «Журналістика» під керівництвом старшого викладача кафедри журналістики Вікторії Назарук.

«Метою заходу було обговорення питань соціально незахищених категорій людей. запрошені експерти відповідально підійшли до теми та ще більше актуалізували цю проблему. Також не менш важливою для організаторів була думка аудиторії, адже це все ж таки дискусія, тому влучні питання дали змогу зрозуміти, що молодь небайдужа і може дати фору будь-якому експерту. Загалом, співпраця видалася приємною, сподіваюся,такий захід залучить ще більше небайдужих та активних», – зазначає одна із організаторів заходу студентка Олена Барзєй.

;
Коментарі
18 серпня
Сьогодні
Вчора
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин