Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В Острозькій академії обрали найкращих знавців української мови

11:41 30.11.2017
791

Упродовж минулого тижня викладачі кафедри української мови і літератури провели відбірний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для філологічних і нефілологічних спеціальностей.

Підготовлені завдання, що охоплювали всі розділи сучасної української мови, передбачали від учасників не тільки знань, а й уміння логічно та креативно мислити, глибоко аналізувати лінгвістичні явища й процеси, повідомляє сайт навчального закладу.

«Навчаючись у школі, я щороку брала участь у конкурсі імені Петра Яцика. Цьогорічна участь була для мене пізнавальною. Завдання відповідали моїм очікуванням і були цікавими. Це був шанс перевірити свої сильні та слабкі місця у знанні української мови»,

ділиться враженнями Катерина Олар.

За результатами конкурсу І місце з-поміж філологів посіла четвертокурсниця Альона Самсонюк, серед нефілологів найкращий результат продемонструвала студентка спеціальності «Національна безпека» Софія Слюсар. Дівчата представлять Острозьку академію на обласному етапі, що відбудеться в Рівному на початку грудня.

«Ішла на конкурс, аби лише перевірити свої знання, аж ніяк не очікуючи такого результату. Сподіваюсь, що я зможу гідно представити наш університет на інших етапах»,

зазначає Альона Самсонюк.

Кафедра української мови і літератури вітає переможниць і бажає подальших успіхів.

Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин